REKLAMARetail FMCG Congress - Banner Główny - lipiec 2020

W związku z epidemią Lech Wałęsa zapowiedział, że szuka nowej pracy, żeby podreperować domowy budżet, bo wykłady i spotkania, które stanowiły dla niego źródło utrzymania, zostały odwołane.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

(fot. Facebook.com)

- Tęsknię za wyjazdami, bo mi pomagały dokładać do chlebka. Miałem strasznie dużo kontraktów, naprawdę dobrych i to mi wyrównywało braki wszelkie. A dzisiaj to odpadło, więc myślę nad jakąś pracą w nadgodzinach - mówił jeszcze w maju były prezydent. Z pomocą Lechowi Wałęsie przyszła Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług, która jest gotowa zatrudnić go w charakterze dyrektora.

„Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług w Warszawie wychodząc naprzeciw wyzwaniom, stawianym przez nową rzeczywistość, podjęła decyzję o zaproszeniu Pana Prezydenta Lecha Wałęsy do współpracy w działaniach na rzecz obrony polskiego kupiectwa w aktualnej sytuacji rynkowej. Organizacja nasza postanowiła wystąpić z propozycją do Pana Prezydenta, który wyraził w programie „Koronawirus. Raport Faktu” 11 maja br. w rozmowie z Panią Redaktor Agnieszką Burzyńską wolę podejmowania nowych wyzwań.

Niezwykle pozytywne dokonania Pana Prezydenta na przestrzeni kilkudziesięciu lat i otwartość na współdziałanie z wieloma środowiskami życia społeczno-gospodarczego skłoniły władze Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług do złożenia Panu Prezydentowi propozycji objęcia funkcji Dyrektora (Doradcy) w Naczelnej Radzie Zrzeszeń Handlu i Usług. Jedna z najstarszych organizacji kupieckich jest otwarta na podjęcie nowych wyzwań, które pomogą wypracować wiele efektywnych działań do poprawy funkcjonowania małej przedsiębiorczości w nowej rzeczywistości” – poinformowała NRZHiU w komunikacie na swojej stronie internetowej.

- Zakres pracy, o ile pan prezydent wyrazi taką chęć, ustalimy wspólnie. Chcemy, by pomagał nam w walce o polski handel. To stanowisko stworzymy specjalnie dla niego. Może też liczyć na satysfakcjonującą pensję - powiedział "Faktowi" prezes rady Tadeusz Zagórski. Lech Wałęsa poinformował, że zapozna się z propozycją.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
do góry strony