REKLAMAProxi.cloud 11-25.10.2019

Drogerie Koliber są częścią Grupy Eurocash, będącą liderem hurtowej dystrybucji produktów FMCG w Polsce. Grupa Eurocash jest 7. największą pod kątem obrotów firmą w naszym kraju i ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu sieci franczyzowych.

REKLAMA
Bartłomiej Kubit, dyrektor generalny, Drogerie Koliber

Bartłomiej Kubit, dyrektor generalny, Drogerie Koliber

Obecnie, m.in. pod szyldami Delikatesy Centrum, Lewiatan, Groszek i abc, funkcjonuje ponad 13 000 sklepów, co sprawia, iż Grupa Eurocash jest największym franczyzodawcą w Polsce. Rozpoczynając współpracę z Drogeriami Koliber, macie Państwo możliwość korzystania z tego doświadczenia, wspartego sprawdzonym modelem biznesowym oraz narzędziami marketingowymi i standardem wizualizacji, niezbędnymi do uruchomienia drogerii. Rolę organizatora sieci widzimy jako aktywne wspieranie naszych partnerów poprzez: mocne akcje promocyjne, szerokie działania marketingowe, bardzo atrakcyjne warunki handlowe, pełne zaplecze dystrybucyjne wsparte wysoką jakością obsługi, wsparcie merytoryczne, wymianę doświadczeń.

Z drugiej strony wierzymy, że to Państwo najlepiej znacie waszych klientów, dlatego nasi partnerzy zachowują swoją autonomię. Właściciel sklepu podejmuje niezależne decyzje. Nasza kooperacja opiera się na wzajemnym zaufaniu i poczuciu, że to właściciel zna najlepiej potrzeby lokalnego rynku i realizuje wizje oraz strategię swojej drogerii.

Głównym dostawcą do sieci Drogerii Koliber jest hurtownia Ambra z siedzibą w Czechowicach‑Dziedzicach, która w tym roku obchodzi swoje 25-lecie. Ambra jest licencjonowanym dystrybutorem kluczowych producentów i koncernów branży chemicznej i kosmetycznej, a w swojej ofercie posiada 12 000 indeksów.

Cała strategia Grupy Eurocash, firmy Ambra oraz Drogerii Koliber, opiera się handlu tradycyjnym. Od lat udowadniamy, że wspólnie z naszymi klientami – właścicielami sklepów – jesteśmy w stanie skutecznie konkurować i wygrywać z handlem nowoczesnym. Zachęcamy Państwa do kontaktu i przekonania się, jak działa największy gracz na rynku tradycyjnym w Polsce.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony