REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL - Konkurs) - Baner Główny (czerwiec 2018)

HoReCa - rynek gastronomiczny

 

2 stycznia 2019, 14:44

Tomasz Lipiński

Tomasz Lipiński (Fot. materiały prasowe)

O 120 proc. więcej zamówień w stosunku do pozostałych dni w roku wpłynęło 1 stycznia do serwisu PizzaPortal.pl.

REKLAMAROS-SWEET (MORESO) - Belka w artykułach (14-30.06.2019)

- Wynik ten byłby jeszcze lepszy, ale jest ograniczony dostępnością restauracji, które często są zamknięte ze względu na organizację imprez sylwestrowych lub lokal znajduje się w zamkniętym w tym dniu centrum handlowym - komentuje Tomasz Lipiński, dyrektor marketingu PizzaPortal.pl. - Jedno, co można o tym dniu powiedzieć, że wyraźnie popyt przewyższa podaż i z roku na rok obserwujemy gigantyczny wzrost zainteresowania zamówieniem jedzenia przez internet w Nowy Rok. Nasi klienci wybierali głównie pizzę, która stanowiła 62% noworocznych zamówień.

Przedstawiciel PizzaPortal.pl dodaje, że firma odnotowała wzrost zainteresowania kuchnią amerykańską (28% zamówień), azjatycką (5% zamówień) czy arabską (5% zamówień).

-W porównaniu z rokiem poprzednim, choć wciąż prym wiedzie pizza, widzimy też wyraźny wzrost popularności kuchni amerykańskiej np. panierowanych skrzydełek kurczaka czy burgerów. To idealnie pokazuje, jak kształtują się gusta kulinarne klientów – mówi Lipiński.

PizzaPortal.pl to jeden z największych serwisów do zamawiania jedzenia online. Współpracuje już z blisko 4000 lokali w ponad 300 miastach.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony