REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL - Konkurs) - Baner Główny (czerwiec 2018)
 

12 października 2018, 15:01

(fot. materiały prasowe)

W tym roku REWE Group zainwestuje około 1,6 mld euro w rozbudowę i modernizację swojej sieci sklepów, z czego około 1 mld euro z tej kwoty zostanie przydzielone Niemcom. Na rodzimym rynku, REWE Group otworzy i zmodernizuje około 300 sklepów REWE i PENNY oraz ponad 600 sklepów za granicą. Biorąc pod uwagę skalę inwestycji, REWE jest jednym z najszybciej rozwijających się graczy w branży detalicznej w Niemczech i Europie.

REKLAMAMAURENT (EVEROAD) - Belka w artykułach - II etap (czerwiec 2019)

Stephan Koof, dyrektor ds. ekspansji detalicznej w Niemczech zaznaczył:

„Będziemy utrzymywać wysoki wskaźnik rozwoju i nasze dążenie do innowacji. REWE Group jest prawdopodobnie jedyną firmą na rynku, która z powodzeniem może rozwijać różne koncepty handlowe – sklepy o powierzchni 100 mkw. (REWE to Go) oraz supermarkety i sklepy PENNY do 5 tys. mkw. (REWE Center). Nasze nowe koncepty mają na celu połączenie zakupów ze stylem życia konsumentów. Grupa REWE jest szczególnie elastyczna, jeśli chodzi o obecność w lokalizacjach, gdzie zamieszkują rodziny. Popyt na produkty jest coraz większy, szczególnie w gęsto zaludnionych obszarach metropolitalnych. Połączenie sektora handlowego z mieszkaniowo-gastronomicznym nie wyklucza się wzajemnie, co stanowi ogromne możliwości”.

Dziś Grupa REWE z powodzeniem prowadzi supermarkety REWE i sklepy PENNY w śródmieściach. Sklepy znajdują się na parterze, a nad nimi są rozmieszczone lokale mieszkaniowe lub inne pomieszczenia komercyjne. Coraz więcej klientów chce mieć możliwość robienia zakupów „po drodze”.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony