REKLAMAPURELLA - SuperShots - Baner Główny (od 13 lipca)

Robert Kubica i PKN Orlen są bardzo blisko podpisania umowy sponsorskiej. Jak pisze gazeta.pl powołując się na nieoficjalne źródła, „forma współpracy Kubicy z Orlenem będzie niespodzianką dla wszystkich”. Przypomnijmy, że Robert Kubica współpracuje także z Grupą Lotos promując jej produkty.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020
Na zdjęciu: Daniel Obajtek, prezes Daniel Obajtek i kierowca rajdowy Robert Kubica

Na zdjęciu: Daniel Obajtek, prezes Daniel Obajtek i kierowca rajdowy Robert Kubica (twitter.com/DanielObajtek)

Według mediów rozmowy pomiędzy Robertem Kubicą a Orlenem trwają od dłuższego czasu, ale są już zaawansowane. Kwota ma opiewać na około 10 mln USD, czyli blisko 40 mln zł. Z informacji gazeta.pl wynika, że strony są bliżej niż dalej podpisania kontraktu. Szczegóły są doprecyzowane, ale umowa może oznaczać promocje nie tylko samej marki PKN Orlen, ale przede wszystkim produktów dla kierowców sprzedawanych na stacjach benzynowych. Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że chodzi najprawdopodobniej o promocję marki Stop Cafe.

W odpowiedzi na spekulacje dotyczące współpracy z Robertem Kubicą mediów Biuro Prasowe PKN Orlen poinformowało, że „na tym etapie jest zbyt wcześnie, by mówić o potencjalnej współpracy lub jakichkolwiek jej szczegółach. Jednocześnie potwierdzamy, że odbyło się spotkanie prezesa PKN Orlen Daniela Obajtka z zawodnikiem. Miało ono na celu omówienie perspektyw i potencjału rozwoju sportów motorowych, które od wielu lat pozostają w kręgu ścisłych zainteresowań PKN Orlen.”

Koncern paliwowy PKN Orlen jest największą firmą z branży energetycznej w Europie Centralnej. Firma oprócz produkcji paliw, energii i produktów chemicznych zarządza m.in. siecią ok. 2 640 stacji paliw w Polsce, Niemczech, a także Słowacji i Litwie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Igor 2 ponad rok temu

  Żal patrzeć jak kasa rządzi ludźmi i ich karierą. I to jeszcze iść do byłego wójta Pcimia, pisowskiego "eksperta" od wszystkiego. Mgr inż. od bezpieczeństwa i higieny w środowisku pracy i zarządzania środowiskowego w sytuacjach kryzysowych - po Prywatnej Wyższej Szkole Ochrony Środowiska w Radomiu, na kierunku ochrona środowiska. Prezes Orlenu, rozwalający konkurencję paliwową na polskim rynku - reklamowany przez Kubicę Lotos.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Leopold 1 ponad rok temuocena: 100% 

  No to mamy premiera na miarę i poziom pisu: 1.Bankster, który wyzyskiwał Polaków kilkanaście lat w służbie zachodniego kapitału 2.Człowiek chorągiewka, który najpierw podlizuje się PO a co teraz wyrabia w Pisie to każdy widzi 3.Człowiek używający ordynarnych, rynsztokowych słów 4.Kłamca - sprawa mostów i dróg to najbardziej razi ale Morawiecki kłamie znacznie częściej 5.Korupcja na wielką skalę- najpierw niedopuszczalna wypowiedź na temat Kubicy a następnie dawanie mu 40 milionów PLN z naszej Polaków kasy

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony