REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)

(Pixabay.com)

Robert Lewandowski rozpoczął kolejną akcję dobroczynną.  RL9 Coffee, której Robert Lewandowski został ambasadorem dostępna jest w Kauflandzie. Przedstawiciele zawodnika poinformowali, że dziesięć procent zysków ze sprzedaży trafi do Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

10 procent zysków ze sprzedaży kawy, której Lewandowski jest ambasadorem, trafi do Krajowego Instytutowi Gospodarki Senioralnej. Kawa ma też trafić do szpitali walczących z koronawirusem

Pod koniec marca Lewandowscy poinformowali, że przeznaczają milion euro na walkę z pandemią koronawirusa. Pieniądze zostały przekazane w równych wysokościach do wszystkich jednoimiennych (czyli zajmujących się jedną specjalizacją) szpitali zakaźnych w całej Polsce.

- Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni. Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni – tłumaczyli Anna i Robert Lewandowscy.

Teraz Robert zaczął dobroczynną akcję z kawą RL9 Coffee, której jest ambasadorem. W Polsce produkt trafił do sprzedaży na początku stycznia, jest dostępny w sklepie Anny Lewandowskiej Foods by Ann.

Na prośbę Roberta Lewandowskiego właściciele marki zdecydowali się przekazać 10 proc. ze sprzedaży kawy RL9 Coffee na cel charytatywny. Pieniądze trafią do Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~sarkastyczny komentarz 1 miesiąc temuocena: 100% 

  podwijam kiecę i lecę - kupię z 10 kg.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony