REKLAMAKORAL - Bracia Koral - Rożek - Baner Główny (06-10.04.2020)
Robert Noceń po 21 latach pracy w Carrefourze odchodzi z firmy

Robert Noceń po 21 latach pracy w Carrefourze odchodzi z firmy (fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Robert Noceń żegna się z siecią Carrefour. Menedżer związany był z firmą od ponad 21 lat, przechodząc w niej przez wiele szczebli kariery. Przez ostatnie trzy lata pracował na stanowisku sekretarza generalnego Carrefour Polska. Był także wiceprezesem firmy - w tej roli zastąpi go Jadwiga Zientara.

REKLAMADOBROWOLSCY - Syty Wilk Pomaga - Belka w artykułąch (06.04 - 01.03.2020)

Noceń z Carrefourem związał się w 1998 r. Początkowo pełnił w firmie funkcję senior marketing managera. W 2001 r. został dyrektorem hipermarketu, a pięć lat później - dyrektorem regionalnym. Później awansował na stanowisko dyrektora marketingu, a w 2013 r. został dyrektorem operacyjnym na region północny.

W lutym 2014 r. Noceń został szefem działu hipermarketów Carrefour Polska. Funkcję tę sprawował przez dwa lata, do 2016 r. Wówczas został sekretarzem generalnym oraz dyrektorem ds. administracyjnych.

Wraz z odejściem Roberta Nocenia ze struktur firmy, sieć Carrefoura traci jednego ze swoich najbardziej doświadczonych menedżerów. Należy podkreślić, że jest to kolejne już odejście ważnego pracownika z polskiego oddziału francuskiej sieci w ostatnim czasie.

Przypomnijmy, że w ostatnich miesiącach pracę w sieci Carrefour zakończyli m.in. Marcin Olech, który odpowiadał w firmie za marketing, nowe technologie, usługi finansowe i handlowe oraz IT; a także Bożena Nawara-Borek, szefowa działu e-commerce. Pod koniec ubiegłego roku z Carrefour Polska odszedł także wiceprezes i dyrektor operacyjny Ronan Martin, jednak kontynuuje on swoją karierę we francuskiej centrali Grupy Carrefour.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 16

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 4
  PRZYDATNY
 • 3
  OBOJĘTNY
 • 4
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (3)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Kient 3 6 miesięcy temu

  Arogancki gość w typie: „Nie spotkam sie z Panem bo nie mam czasu...”

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~roberto 2 8 miesięcy temu

  odszkodowanie swoję zrobi

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~PRACOWNIK KORPORACJI 1 10 miesięcy temuocena: 100% 

  Nie oceniam konkretnie tego Pana. Piszę z perspektyty moich doświadczeń zawodowych, nie byłem i nie jestem związany z Carrefour. Jednak według mnie nie ma nic gorszego dla rozwoju firmy i zespołu niż ludzie przyspawani do swoich stanowisk, myslący schematowo. Zmiany zawsze wdłuższej perspektywie są korzystne i umożliwiają rozwój każdej ze stron. Nowe spojrzenie na pewne obszary jest potrzebne. Niestety w wielu firmach obserwuję osoby, które osiągnęły wyższe stanowisko i desperacko się jego trzymają, nie pozwalają się też rozwijać swoim podwładnym, by im nie zagrozili. Mądry szef to taki, który chce mieć najlepsze osoby w zespole i nie ograniczający ich rozwoju.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony