REKLAMAKORAL - Baner Główny - Świderek (25-31.03.2019)
Robert Noceń, sekretarz generalny Carrefour Polska

Robert Noceń, sekretarz generalny Carrefour Polska (fot. materiały prasowe, Carrefour Polska)

Robert Noceń, sekretarz generalny Carrefour Polska potwierdził udział w 11. Kongresie Rynku FMCG 2018, który odbędzie się 10 maja br. w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

REKLAMATargi w Krakowie - Belka w artykułach (marzec)

Noceń z Grupą Carrefour związany jest przez całą karierę zawodową, od 1998 roku. Obecnie wiceprezes i sekretarz generalny Carrefour Polska, dawniej pełnił w polskim oddziale firmy funkcje m.in. dyrektora formatu hipermarketów, dyrektora regionalnego, dyrektora marketingu, a także dyrektora operacyjnego Regionu Północ.

Karierę w Carrefourze Noceń rozpoczynał od stanowiska senior marketing managera. Jest absolwentem IMD Business School oraz Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

Podczas Kongresu Rynku FMCG 2018 Robert Noceń wygłosi prelekcję pt. "Carrefour 2022. Strategia transformacji żywieniowej odpowiedzią na wyzwania rynku i potrzeby konsumenta".

Swój udział w majowym wydarzeniu, oprócz Roberta Nocenia, potwierdzili także inni przedstawiciele Carrefour Polska, wśród nich: wiceprezes Ronan Martin oraz dyrektor ds. e-commerce Bożena Nawara-Borek.

KLIKNIJ - SPRAWDŹ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W 11. KONGRESIE RYNKU FMCG 2018.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony