REKLAMAMODERN-EXPO - Baner Główny (styczeń-luty 2020)

(fot. Canpack)

Grupa Canpack, globalny producent opakowań, poinformowała o powołaniu Roberto Villaquirana na stanowisko prezesa Grupy Canpack oraz prezesa Can-Pack S.A. Obejmie on nową funkcję od 1 czerwca tego roku. 

REKLAMA

Roberto Villaquiran wnosi do firmy wieloletnie doświadczenie w kierowaniu międzynarodowymi korporacjami z sektora produkcji opakowań. Jego doświadczenie ma pozwolić Grupie Canpack przyspieszyć proces przekształcenia się w globalną firmę, która sukcesywnie zwiększa skalę swojej działalności na nowych rynkach.

Przed objęciem stanowiska w Grupie Canpack, Roberto Villaquiran pełnił funkcję prezesa Logoplaste, globalnego producenta opakowań z siedzibą w Portugalii, którego większościowym udziałowcem jest Carlyle Group. Ponadto, był prezesem zarządu Smurfit Kappa Group z siedzibą w Dublinie, wiodącego dostawcy opakowań papierowych w ponad 30 krajach, notowanego w pierwszej setce największych spółek na londyńskiej giełdzie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony