REKLAMAVitakraft - Baner główny - Poesie (sierpień 2019)

Ronny Gottschlich, wieloletni CEO Lidl UK, Członek Rady Nadzorczej Studenac Retail, a także szef firmy doradczej Heunadel Retail Advisory będzie gościem specjalnym 12. edycji Kongresu Rynku FMCG 2019. Ronny wystąpi w debacie otwierającej Kongres pt. „Wyzwania i szanse. Future retail disruption”, a także wygłosi prelekcję pt. „Disruptors & game changers. The world of retail after the discounters era”.

REKLAMAKAiN - belka w artykułach (sierpień-wrzesień 2019)
Ronny Gottschlich, wieloletni CEO Lidl UK, Członek Rady Nadzorczej Studenac Retail, a także szef firmy doradczej Heunadel Retail Advisory

Ronny Gottschlich, wieloletni CEO Lidl UK, Członek Rady Nadzorczej Studenac Retail, a także szef firmy doradczej Heunadel Retail Advisory (materiały prasowe)

Ronny Gottschlich jest charyzmatycznym menadżerem, który łączy w swojej osobie niezwykłą przenikliwość i analityczny umysł z wyjątkowymi umiejętnościami i potężną wiedzą na temat rynku handlu detalicznego, tak w obszarze strategii handlowych, zachowań klientów, jak i trendów konsumenckich. Ronny jest twórcą sukcesu sieci Lidl w Wielkiej Brytanii, która potrafiła wejść na niezwykle konkurencyjny brytyjski rynek i zdobyć przychylność i lojalność tamtejszych klientów.

SPRAWDŹ AGENDĘ! KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SWÓJ UDZIAŁ W 12 KONGRESIE FMCG 2019

Ronny Gottschlich rozpoczął pracę w sieci Lidl w 2000 r. od pozycji menadżera do spraw sprzedaży, a następnie przez kolejne lata piął się w strukturach niemieckiego koncernu. W trakcie kariery pełnił m.in. funkcje Dyrektora Regionalnego Lidl UK oraz Dyrektora Operacyjnego sieci Lidl w Austrii. W roku 2010 został mianowany szefem (CEO) oddziału sieci Lidl w Wielkiej Brytanii, którym zarządzał odnosząc duże sukcesy do roku 2016.

Obecnie Ronny Gottschlich jest Członkiem Rady Nadzorczej Studenac Retail (chorwackiej sieci detalicznej należącej do funduszu Enterprise Investors), a także szef firmy doradczej Heunadel Retail Advisory.

Były szef sieci Lidl UK będzie gościem specjalnym 12 edycji Kongresu FMCG 2019 Ronny Gottschlich wystąpi w debacie otwierającej Kongres pt. „Wyzwania i szanse. Future retail disruption”, a także wygłosi prelekcję pt. „Disruptors & game changers. The world of retail after the discounters era”. Zapraszam do rejestracji i udziału w Kongresie.

SPRAWDŹ AGENDĘ! KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SWÓJ UDZIAŁ W 12 KONGRESIE FMCG 2019

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~POLAK a NIE CH..j GO WIE KTO 2 3 miesiące temu

  Polski kongres dla Polaków i polskich przedsiębiorstw a Obcy nas Poucza? co oni tam robią ?? to tak jakbym ja nauczał na Niemieckim kongresie Niemców widzicie to ?? na sale by mnie nie wpuscili.Gdzie ja ku..a żyje wyszłem od razu i nigdy więcej nie wróce.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~hellokitty 1 4 miesiące temu

  Daliście takie zdjęcie że pierwsze myślałam, że umarł człowiek...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony