REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)
Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

Na terenie moskiewskiego lotniska Domodiedowo otwarto biura, w których zagraniczni podróżni mogą dokonać zwrotu VAT w systemie tax free.

REKLAMANutrend - ISODRINX - belka w artykułach (28.05 - 02.06.2020)

Według informacji agencji Interfax, jedno z biur znajduje się w głównym holu lotniska. Z jego usług mogą skorzystać podróżni, którzy chcą otrzymać zwrot podatku od towarów przewożonych i zarejestrowanych jako bagaż.

Drugi punkt znajduje się w strefie kontroli celnej w międzynarodowych sektorach wylotów „A” i „B”. Usługi tego punktu są skierowane jedynie do osób, które podróżują z bagażem podręcznym.

- Obywatele innych krajów mogą korzystać z usług wszystkich operatorów, którzy działają na terenie Rosji - Global Blue, HI SKY, Tax Free Premier oraz Operator Narodowy tax free - poinformował dyrektor lotniska Domodiedowo Igor Borisow, cytowany przez Interfax.

Pieniądze można otrzymać zarówno w gotówce, jak i przelewem bankowym. Zwrot VAT w systemie tax free jest możliwy od 10 kwietnia br. Na razie, tylko w przypadku towarów kupionych w 15 sklepach, objętych tym projektem. Sklepy działają w Moskwie, Krasnogorsku, Sankt-Petersburgu i Soczi. Planuje się, że do końca tego roku system tax free będzie działał na terenie całego kraju.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony