REKLAMAPRIM - KABANOS - BANER GŁÓWNY - (05.07 - 31.08.2019)

(fot. materiały prasowe, Rossmann)

Sieć drogerii Rossmann inwestuje w nowe placówki oraz w modernizację istniejących obiektów. Celem jest osiągnięcie rocznego przychodu w wysokości 10 mld euro rocznie – informuje portal IGD.

REKLAMAROS-SWEET - Pestki dyni - Belka w artykule (26.08.-01.09.2019)

Plan rozwoju i modernizacji sieci Rossmann zakłada inwestycje o łącznej wartości 215 mln euro. W tym roku w Niemczech i innych krajach ma powstać 200 nowych drogerii, a 175 istniejących będzie zmodernizowanych. Obecnie detalista zarządza 3,9 tys. drogerii, zlokalizowanych z siedmiu krajach Europy – wylicza IGD.

Nowy format będzie większy od obecnego – średnia powierzchnia sali sprzedaży wynosić będzie ok. 700 mkw, obecnie jest to ok. 580 mkw.

W 2018 r. sieć odnotowała obroty w wysokości 9,46 mld euro. Dzięki inwestycjom w 2019 r. prognozowany jest wzrost obrotów do 9,9 mld euro.

Źródło: igd.com

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony