REKLAMARetail FMCG Congress - Banner Główny - lipiec 2020

Już tylko do 14 listopada br. trwa nabór startupów oraz osób z pomysłami na produkty lub usługi z branży spożywczej i food tech do udziału w konkursie oraz warsztatach Smart Foodies Weekend 2019. Wydarzenie, organizowane po raz trzeci przez Smart Foodies Accelerator, odbędzie się w dniach 23-24 listopada br. w Lublinie. Udział w nim to szansa dla uczestników na skorzystanie z warsztatów biznesowych, powalczenie o nagrody pieniężne (pula: 16 tys. zł) oraz dalszy rozwój projektów w partnerstwie z Amerpharmą, czołowym polskim producentem żywności funkcjonalnej.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

(fot. materiał partnera)

Dlaczego warto wziąć udział w Smart Foodies Weekend 2019?

1. Bezpłatne warsztaty biznesowe – w których trakcie uczestnicy zweryfikują swoje koncepcje biznesowe, a także popracują nad rozwojem pomysłów pod okiem doświadczonych trenerów oraz mentorów. 

2. Atrakcyjne nagrody pieniężne dla najlepszych projektów

– zwycięzcy Smart Foodies Weekend 2019 otrzymają nagrody w wysokości 10 tys. zł za I miejsce, 5 tys. zł za II miejsce oraz 1 tys. zł za III miejsce.

3. Możliwość dalszego rozwoju projektów w partnerstwie z Amerpharmą – oprócz nagród pieniężnych najlepsze projekty zostaną zaproszone do udział w 5-miesięcznym programie inkubacyjnym i akceleracyjnym w Smart Foodies Accelerator. Zyskają m.in.:

 • możliwość rozwoju biznesu przy współpracy z doświadczonymi mentorami oraz ekspertami Amerpharmy,
 • dostęp do laboratorium i linii produkcyjnych Amerpharmy (co pozwoli np. na opracowanie formuły oraz łatwą i szybką produkcję próbek),
 • okazję do przetestowania swojego potencjału biznesowego oraz zwiększenia sprzedaży z wykorzystaniem kanałów dystrybucji Amerpharmy na 27 rynkach świata.

Kto może aplikować o udział w Smart Foodies Weekend 2019?
Konkurs i warsztaty są przeznaczone dla osób z całej Polski, które mają pomysł lub już pracują nad konkretnymi rozwiązaniami (produkty i usługi zarówno tradycyjne, jak i cyfrowe) w następujących obszarach: food tech, wellbeing, żywienie, żywność funkcjonalna (superfoods), odżywki i suplementy, fitness, sport, healthcare, life science, agri-tech, digital health oraz rozwiązania IT dla ecommerce w branży spożywczej. Preferujemy pomysły i startupy na wczesnym etapie rozwoju.


Jak aplikować o udział w Smart Foodies Weekend 2019?   
Nabór trwa do 14 listopada br. By zgłosić chęć udziału w Smart Foodies Weekend, wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy. Najpóźniej w dniu 18 listopada br. max. 10 wybranych projektów zostanie zaproszonych do wzięcia udziału w konkursie i warsztatach.    

Dowiedz się więcej o Smart Foodies Accelerator oraz Amerpharmie
Smart Foodies Accelerator to działający od 2018 r. w Lublinie program inkubacyjny i akceleracyjny dla startupów z szeroko pojętej branży spożywczej.

Założycielem i podmiotem wiodącym akceleratora jest Amerpharma – lubelska marka specjalizująca się w produkcji kontraktowej żywności funkcjonalnej i odżywek, która aktywnie działa na 27 rynkach świata (m.in.: Irlandia, Wielka Brytania, Hiszpania, Belgia, Niemcy, Włochy, Rosja, Turcja, Czechy, Francja, Finlandia, Słowenia). Akcelerator współtworzą ponadto firmy: Foods by Ann, Pan Pomidor & Co, FruVitaLand oraz EstabloPharma. Wsparcie zapewnia mu szerokie grono partnerów strategicznych – Urząd Miasta Lublin, UMCS, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Lubelski Park Naukowo-Technologiczny oraz Klaster Lubelska Medycyna. Aktualnie w ramach Smart Foodies Accelerator rozwijają się 2 startupy, tj. RKAC, naturalny suplement diety skutecznie łagodzący skutki spożywania alkoholu, oraz myBodie – inteligentna waga. 

Zapraszamy do aplikowania, a w przypadku jakichkolwiek pytań piszcie śmiało na adres kontakt@smartfoodies.pl

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony