REKLAMADziugas_banner główny_12.05. - 12.06.
Kiosk Ruch

Kiosk Ruch (fot. mat. prasowe)

- W ostatnim kwartale Ruch SA zaczął powoli odbijać się od dna. Mamy pomysł na biznes i szukamy odpowiednich współpracowników, którzy pomogą nam go zrealizować – przekonuje członek zarządu firmy Piotr Regulski w rozmowie z DGP podczas Kongresu 590.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

– Mamy pomysł na Ruch, chcemy, żeby się rozwijał, żeby był nowoczesny i innowacyjny. Szukamy współpracowników, którzy będą chcieli robić z nami biznes, prowadząc swoją własną działalność – zapewnia Piotr Regulski w rozmowie „Dziennikiem Gazetą Prawną”.

– Dzisiaj 700 punktów sprzedaży stoi pustych. Zmieniamy to powoli, na dwa sposoby. Tam, gdzie jest to możliwe, chcemy stosować najnowsze technologie, wprowadzać rozwiązania autonomiczne, natomiast tam, gdzie znajdziemy odpowiedniego współpracownika, będziemy stawiać na relacje międzyludzkie – wyjaśnia menedżer.

– Będziemy uelastyczniać warunki współpracy z ajentami, stosując m.in. takie rozwiązania, jak dwie umowy ajencyjne na jeden punkt, względnie jedna umowa dla dwóch ajentów, którzy będą umieli ze sobą współpracować. Mówiąc obrazowo, do południa punkt może prowadzić na przykład rencista czy emeryt, który ma na to czas, a po południu na przykład student – dodaje Regulski.

Więcej na stronie dziennik.pl

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 6

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony