REKLAMAMARKET ROKU 2019 - Baner Główny (styczeń 2019)

PRZEMYSŁ I PRODUCENCI

Napoje i piwo

 

16 maja 2018, 14:13

piwo, źródło: Archiwum Wiadomości Handlowych

piwo, źródło: Archiwum Wiadomości Handlowych

Już po raz czwarty mobilna strefa Sprawdź Promile Kompanii Piwowarskiej rusza w trasę po Polsce. Przez cztery najbliższe miesiące gościć będzie na 13 dużych imprezach plenerowych. 

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

Wszystko po to, by edukować dziesiątki tysięcy miłośników dobrej zabawy w zakresie odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu. To czwarta edycja programu mobilnej strefy Sprawdź Promile, która gościła dotąd na 29 imprezach masowych. W ciągu trzech poprzednich lat prawie 150 000 osób przy użyciu profesjonalnego alkomatu sprawdziło, czy mogą wsiąść za kierownicę.

Do tego przeprowadzono prawie 30 000 animacji z wykorzystaniem alkogogli, które pozwalają przekonać się, jak odbieramy rzeczywistość, kiedy znajdujemy się pod wpływem alkoholu. – Nasza mobilna strefa z roku na rok przyciąga coraz więcej uczestników, dzięki czemu przekaz o odpowiedzialnym spożyciu alkoholu także ma zdecydowanie liczniejsze grono odbiorców – mówi Małgorzata Walędzińska-Półtorak, kierownik ds. programów zrównoważonego rozwoju w Kompanii Piwowarskiej. I dodaje: – Co ważne, staramy się edukować ludzi w sposób ciekawy, aktywizując ich poprzez nietuzinkowe zabawy i zadania. Wiedza zdobywana w ten sposób jest szybciej przyswajana, jak również utrwala się na dłużej. 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony