REKLAMAKORAL - Bracia Koral - Rożek - Baner Główny (od 29.05.2020 )

Organizator: Business Centre Club oraz 4 Business & People

Miejsce: Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego

Data rozpoczęcia: 17.01.2020

Data zakończenia: 29.02.2020

Ruszył konkurs Pracownik Roku

Ruszył konkurs Pracownik Roku (fot. materiał partnera)

Już po raz trzeci organizatorzy ogólnopolskiego Konkursu Business Centre Club i 4 Business & People będą wyróżniać najlepszych pracowników. W ręce pracodawców oddajemy narzędzie, które pozwoli im docenić swoich pracowników – mówią organizatorzy.

Konkurs „Pracownik Roku jest odpowiedzią na jedno z kluczowych wyzwań polskiej gospodarki w nadchodzącej przyszłości: utrzymanie pracownika, odpowiednie motywowanie, rozwój, tworzenie wzorców, kultura pracy.
Każdy pracodawca może podziękować swoim pracownikom za wkład, jaki wnoszą do organizacji, zgłaszając ich do udziału w Konkursie w każdej z sześciu kategorii:

  • Długodystansowiec
  • Filar Organizacji
  • Inicjator
  • Mentor
  • Menedżer
  • Zespół

Zasady Konkursu, nie ulegają zmianie. System zgłoszeń oraz laudacji po raz kolejny zdał egzamin i dostarczył wszystkim mocy pozytywnych wrażeń. Uproszczony jednak został sposób naboru, a doświadczenia z ubiegłych lat ułatwią wypełnianie kwestionariuszy oraz przygotowanie laudacji – mówią organizatorzy Konkursu.
„Docenić moc doświadczeń pod takim hasłem odbywa się bieżąca edycja Konkursu. Chcemy zwrócić uwagę na globalny problem, jakim już niedługo będzie brak pracowników. Specjaliści uważają, że w obliczu takiego zagrożenia dobrym pomysłem będzie skłonienie przedsiębiorców do zatrudniania osób powyżej 50 roku życia oraz wdrożenie procedur i programów motywacyjnych, które przyczynią się do rozwoju i utrzymania pracowników. Doświadczeni, doskonale wykwalifikowani pracownicy 50+ mogą stać się siłą napędową rozwoju polskiej gospodarki w perspektywie najbliższych 5 lat.

Nabór w Konkursie już ruszył i potrwa do końca lutego 2020.
Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się podczas gali finałowej 21.04.2020 na Stadionie warszawskiej Legii.
Więcej o Konkursie „Pracownik Roku” na stronie: www.pracownikroku.org

Poleć innym

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony