REKLAMAMLEKOVITA - DarPro 2020 - Baner Główny (kwiecień 2020)

Sieć Leroy Merlin wprowadziła do Polski koncept sklepu Leroy Merlin Urban, obecny dotychczas jedynie na rynkach francuskim i hiszpańskim. Pierwsza placówka pod nowym szyldem uruchomiona została w Warszawie, przy ul. Marsa 56C. Jest to 10. Leroy Merlin w aglomeracji warszawskiej, a zarazem 66. sklep sieci w Polsce.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)
Pierwszy sklep Leroy Merlin Urban otwarty został w Warszawie

Pierwszy sklep Leroy Merlin Urban otwarty został w Warszawie (fot. materiały prasowe)

O tym, że nowy format sklepu, zorientowany na potrzeby klientów dużych miast zostanie wprowadzony do Polski pod koniec roku, informowaliśmy na portalu wiadomoscihandlowe.pl już w październiku.

- Leroy Merlin Urban to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów z dużych miast, którzy oprócz oferty produktowej, oczekują przede wszystkim realizacji kompleksowych usług projektowych, fachowego doradztwa, a także inspiracji związanych z realizacją wnętrz marzeń. Spośród 180-osobowej ekipy nowego konceptu, aż 150 osób zaangażowanych będzie w proces obsługi klienta. To pokazuje, jak istotną częścią nowego konceptu będzie dla nas fachowe wsparcie doradcy – komentuje Mariusz Grzybowski, dyrektor Leroy Merlin Urban.

Ponadto, każdy klient wspólnie z projektantami Leroy Merlin Urban będzie mógł przygotować projekt aranżacji łazienki i kuchni. Jeżeli klient zdecyduje się na zakup materiałów wykończeniowych w Leroy Merlin Urban, projekt otrzyma za jedyne 1 grosz.

W nowym sklepie rozbudowana została strefa wystawienniczo-usługowa. Poszerzono także wachlarz usług transportowych, dzięki którym towar będzie trafiał do klienta bezpośrednio z magazynu centralnego. Sklep oferuje także montażowe, realizowane we współpracy z lokalnymi firmami.

Ofertę handlową oraz usługi doradcze Leroy Merlin Urban uzupełniają warsztaty i spotkania organizowane dla klientów i lokalnej społeczności. Przykładowo, w każdy poniedziałek w sklepie odbywać się będą bezpłatne warsztaty Dzieciaki Sadzeniaki, dedykowane najmłodszym. Natomiast 27 grudnia przeprowadzone zostaną warsztaty z tworzenia i pielęgnacji ogrodów w słoiku.

Pierwsza w Polsce placówka Leroy Merlin Urban otwarta będzie od poniedziałku do czwartku w godz. 6.30-21, w piątki i soboty w godz. 6.30-22, a w handlowe niedziele w godz. 9-20. Przed sklepem znajduje się parking mieszczący 540 aut.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 13

 • 10
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMARetail FMCG Congress - Half Page - marzec-kwiecień 2020
do góry strony