REKLAMAKORAL - SORBET - Baner Główny (22-28.05.2020)

HANDEL I DYSTRYBUCJA

handel za granicą

 

19 września 2018, 15:28

Pierwszy sklep Amazon Go w Seattle

Pierwszy sklep Amazon Go w Seattle (fot. Źródło: amazon.com)

Sklep bez kas Amazon Go po raz pierwszy został uruchomiony poza miastem-siedzibą koncernu Seattle. Powstał w Chicago. Następne planowane lokalizacje to Nowy Jork i San Francisco.

REKLAMAPolska Grupa Rybna - Morex - Makrela - Belka w artykule (18-25.05.2020)

Sieć Amazon Go – na razie licząca zaledwie cztery placówki – wyszła poza „rodzinne” Seattle. Nowy sklep w Chicago został uruchomiony bez rozgłosu. T pierwsza z sześciu placówek, jakie koncern zamierza w tym roku otworzyć poza miastem, w którym ma siedzibę.

Sklep ma standardową ofertę convenience – są to głównie przekąski i napoje oraz dania gotowe do spożycia i łatwe do przygotowania. Godziny otwarcia mogą nieco zaskakiwać w przypadku sklepu tak dalece zautomatyzowanego. Czynny jest od 7:00 do 20:00, przy czym ma być zamknięty w weekendy.

Aby wejść do sklepu Amazon Go, trzeba zainstalować w smartfonie dedykowaną aplikację i zalogować ją do swojego konta Amazon. Przy wejściu przystawia się do czytnika wyświetlony na ekranie telefonu kod płaski QR, po czym można wybrać potrzebne produkty i opuścić sklep. Reszta odbywa się automatycznie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAB-BIO lody - Half Page (21.05.-04.06.2020 r.)
do góry strony