REKLAMADOBROWOLSCY - Syty Wilk - Baner Główny (17.02 - 01.03.2020)
Market Chata Polska w Swarzędzu, źródło: Archiwum Wiadomości Handlowych

Market Chata Polska w Swarzędzu, źródło: Archiwum Wiadomości Handlowych (fot. Konrad Kaszuba)

28 marca wystartowała kolejna akcja sieci Chata Polska - Wiosenna Loteria Chaty Polskiej. Potrwa do 15 maja. Do wygrania jest samochód osobowy, 5 tys. zł oraz nagrody w postaci bonów na zakupy w sklepach sieci i sprzęt AGD.

REKLAMAPREMIUM ROSA - Belka w artykułach - 19.02. - 04.03

Klienci, którzy chcą wziąć udział w loterii muszą w jednym ze sklepów sieci zrobić zakupy za kwotę 25 zł i zarejestrować paragon na dedykowanej stronie www.pedzponagrody.pl. Wówczas otrzymają zdrapkę i od razu poznają wynik gry. Większe zakupy to większa ilość gier. Ich maksymalna ilość to 4, ale jest też bonus za zakup produktów partnera sieci.

Do wygrania są bony o wartości 20 zł na zakupy w Chacie Polskiej – codziennie będzie można wygrać 20 sztuk. Dodatkowo w każdym tygodniu trwania loterii będą losowane upominki w postaci drobnego sprzętu AGD. Pierwsza nagroda główne to 5 tys. zł w gotówce – losowanie odbędzie się 19 kwietnia. 16 maja będzie wiadomo, kto wygrał kolejną nagrodę główną – samochód osobowy – Fiat 500.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony