REKLAMAATLANTA POLAND - BAKAL - ŚWIĘTA - BANER GŁÓWNY (GRUDZIEŃ 2019)

Sławomir Chłoń, prezes sieci Organic Farma Zdrowia, zapewnił podczas tegorocznego Kongresu Rynku FMCG, że firma odzyskuje rentowność po pożarze, który miał miejsce na początku roku. Menedżer zapowiada inwestycję w co najmniej 10 nowych placówek. Zachęcamy do obejrzenia materiału wideo.

REKLAMAPurella - SuperSuple - Belka w artykułach (01-15.12.2019)
Sławomir Chłoń, prezes Organic Farma Zdrowia

Sławomir Chłoń, prezes Organic Farma Zdrowia (mat. prasowe)

– Pożar, który na początku roku strawił całą naszą firmę spowodował, że cofnęliśmy się o kilka miesięcy na drodze rozwoju. W tym roku na pewno nie będzie możliwe uzyskanie pełnej rentowności. Wierzymy jednak, że druga połowa czy końcówka roku będzie już rentowna. W przyszłym roku powinniśmy już zobaczyć dobre wyniki, ponieważ obecnie obserwujemy imponujące wzrosty – zapewnia Sławomir Chłoń.

– Obecnia dysponujemy 34 sklepami oraz sklepami internetowymi. W ciągu najbliższych dwóch lat chcemy uruchomić co najmniej 10 nowych placówek. Z tym że obecnie będziemy stawiać wyłacznie na sklepy wielkoformatowe, o powierzchni sali sprzedaży co najmniej kilkaset metrów.

– Liczba sklepów nie jest dla nas najważniejsza, liczy się lokalizacja i jakość poszczególnych placówek. Takie sklepy są dobrze przyjmowane przez klientów i szybko osiągają dobre parametry sprzedażowe, co umożliwia ich dalszy rozwój – wyjaśnia prezes Organic Farma Zdrowia.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony