REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

HANDEL I DYSTRYBUCJA

krajowe sieci handlowe

 

19 listopada 2019, 14:21

(Pixabay.com)

Francuska sieć marketów Carrefour nie rezygnuje ze sprzedaży żywych ryb przed świętami Bożego Narodzenia. Karpie prosto z akwarium będzie można kupić w marketach Carrefour w całej Polsce. "Szanujemy przekonania oraz potrzeby konsumentów" – mówią portalowi wp.pl przedstawiciele sieci.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

W ostatnich tygodniach kolejne sieci sklepów podkreślają w swoich komunikatach, że wycofują się ze sprzedaży karpia prosto z basenu. Argumentują to tym, że stale rośnie grupa klientów krytycznie oceniających taki sposób sprzedaży ryb. Żywy karp nie będzie sprzedawany w sklepach Aldi, Auchan, Bi1, Dino, Lidl, Piotr i Paweł, Selgros i Tesco.

Tymczasem Carrefour informuje: "Szanujemy przekonania oraz potrzeby tych konsumentów, którzy zgodnie z polską tradycją, przed świętami Bożego Narodzenia, chcą kupić w naszych sklepach ryby prosto z wody".

Decyzji o tym, czy sprzedawać żywe karpie nie podjął jeszcze Kaufland. - Szczegółowo analizujemy podejmowane decyzje zakupowe, respektując oczekiwania konsumentów – powiedział wp.pl Łukasz Pawlicki z biura prasowego sieci.
 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 11

 • 7
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 3
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony