REKLAMAMLEKOVITA - Batoniki - Banner Główny (13.07.-22.07)

(fot. Wikimedia Commons/Travelarz, na lic. CC BY-SA 3.0)

Żywe karpie nie będą już dostępne w halach Selgros Cash&Carry w Polsce. Przy podjęciu tej decyzji kluczowe były opinie klientów, troska Selgros o dobrostan zwierząt oraz współpraca z Fundacją Alberta Schweitzera. Niemniej, oferta Selgros będzie obfitować w elementy świeżego karpia.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Selgros Cash&Carry już w 2018 roku postanowił częściowo ograniczyć sprzedaż żywych karpi, by teraz całkowicie z niej zrezygnować. – Głosy naszych klientów oraz prowadzone rozmowy z Fundacją Alberta Schweitzera umocniły nas w przekonaniu o słuszności tej decyzji. Szanujemy przywiązanie do tradycji Polaków, dlatego w tym roku kładziemy większy nacisk na szeroki asortyment świeżych elementów z karpia oraz innych ryb i owoców morza, które będą dostępne we wszystkich halach w całej Polsce – komentuje Cezary Furmanowicz dyrektor marketingu Selgros Cash&Carry.

Świąteczny karp dla Polaków to król wigilijnego stołu. Selgros decydując się na ten śmiały ruch nie zapominał o swoich klientach. Firma przygotowała na okres przedświąteczny bogatą ofertę elementów z karpia, która uzupełni szeroki asortyment wędzonych i świeżych ryb oraz owoców morza. Oferta będzie dostępna we wszystkich halach.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Mix 2 8 miesięcy temu

  A kiedy budowa hali selgros w Bydgoszczy?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Arnie 1 8 miesięcy temu

  Brawo!!! Wielki plus dla Selgros'a.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony