REKLAMAROS-SWEET - Moreso Świąteczne Wypieki_Baner Główny(18-24.11.2019)

Centrala Sephora Polska zmieniła lokalizację swojego biura. Nowe biuro spółki znajduje się obecnie w kompleksie biurowym Business Garden, zlokalizowanym przy ulicy Żwirki i Wigury.

REKLAMA

Biuro Sephora Polska o powierzchni blisko 2100 mkw., znajduje się na pierwszym piętrze biurowca 16c należącego do otoczonego zielenią kompleksu Business Garden, którego właścicielem jest Vastint Poland.

- Zmiana siedziby naszej spółki odbywa się w roku, w którym świętujemy nasze 20 urodziny w Polsce. Zrealizowaliśmy ją przede wszystkim z myślą o naszych pracownikach i ich komforcie codziennej pracy. Do dyspozycji pracowników oddaliśmy powierzchnię znacząco większą od poprzedniej, a na niej komfortowo zaprojektowane i wyposażone miejsca pracy, 11 sal konferencyjnych i 6 tzw. focus room-ów. Nowością jest też relaksacyjna strefa chillout, w projektowaniu którego brali udział nasi pracownicy - mówi Katarzyna Bielecka, dyrektor generalna Sephora Polska. 

Projekt nowego biura Sephora Polska powstał we współpracy z pracownią architektoniczną Trzop Architekci. We wnętrzach dominuje charakterystyczny dla Sephora czarno-biały kod kolorystyczny z elementami czerwieni, a także nurt eko – zarówno na poziomie zastosowanych materiałów, jak i przyjaznych środowisku rozwiązań, które firma wprowadziła w obszarze technicznym, jak i do codziennego życia biura m.in. poprzez nowe zasady segregacji śmieci i rezygnację z wody w butelkach. Wszyscy pracownicy biura Sephora otrzymali butelki z filtrem wielorazowego użytku, a na terenie siedziby w kilku punktach kawowych zainstalowano filtry do uzdatniania wody do picia.

W części sal konferencyjnych, jak i we wspomnianej strefie chillout, znajdują się też autorskie grafiki uznanej polskiej artystki Oli Osadzińskiej, stworzone specjalnie na 20. urodziny firmy w Polsce.

Business Garden Warszawa tworzy siedem budynków biurowych o łącznej powierzchni najmu 90 000 mkw. Na terenie inwestycji znajduje się także hotel Sound Garden z centrum konferencyjnym, restauracja oraz klub fitness. Budynki posiadają certyfikat LEED Platinum.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony