REKLAMAKORAL - Baner Główny - Rożek Duo (19-24.05.2019)
Sklep sieci Al.Capone w Kluczborku

Sklep sieci Al.Capone w Kluczborku (Al.Capone)

Sieć sklepów alkoholowych Al.Capone otworzyła w Kluczborku swoją 40 placówkę handlową. W ciągu najbliższych trzech lat właściciele firmy planują stworzyć ogólnopolską sieć sklepów specjalistycznych, liczącą 200 placówek.

REKLAMAKongres Rynku FMCG - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2019)

Placówka Al.Capone w Kluczborku o już 23 sklep franczyzowy tej sieci, oprócz tego operator ma 17 sklepów własnych. Firma działa na terenie województw; małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego oraz opolskiego systematycznie otwierając nowe lokalizacje. W ciągu trzech lat operator zapowiada zbudowanie sieci ogólnopolskiej składającej się z 200 sklepów.

Przedstawiciele firmy podkreślają, że „ dynamika rozwoju Al.Capone wskazuje na to, że rok 2019 będzie, kolejnym, fenomenalnym okresem dla sieci.” Rozwój sieci będzie napędzany głównie otwarciami placówek partnerskich.

To co wyróżnia sklepy sieci Al.Capone na rynku, to nie tylko szeroka oferta produktów i profesjonalna obsługa, ale także wystrój sklepu, który podkreśla klimat charakterystyczny dla Stanów Zjednoczonych lat XX ubiegłego wieku.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony