REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)

HoReCa - rynek gastronomiczny

 

22 marca 2020, 09:26

(Flickr/Stock Catalog)

McDonald’s jest siecią, która dobrze wie, jak odnaleźć się w ciężkich czasach. Część pracowników nieczynnych lub ograniczonych w działalności restauracji w Niemczech pomaga w sklepach sieci Aldi. W Polsce sieć włączyła się w akcję #WzywamyPosiłki i dostarcza jedzenie dla osób, które walczą z koronawirusem.

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

Ponieważ wielu pracowników McDonald's nie jest obecnie potrzebnych w restauracjach, pomagają poradzić sobie z napływem klientów w sklepach Aldi – na taki pomysł wpadły niemieckie bary tej sieci. Pracownicy McDonald's będą mogli pracować w dyskontach Aldi w ciągu najbliższych kilku tygodni. Mają pomóc w radzeniu sobie z napływem klientów wywołanym kryzysem związanym z koronawirusem. Obie firmy ogłosiły pomysł na współpracę w Monachium.

Z powodu ograniczonej działalności restauracji wielu pracowników sieci fast foodowej nie jest w tej chwili potrzebnych w pracy. Jednocześnie dyskont pilnie poszukuje pracowników do sprzedaży i uzupełniania półek. Dlatego siec dyskontów zawarła umowę z McDonald’s, na mocy której pracownicy restauracji wesprą pracę dyskontów.

W Polsce sieć restauracji typu fast food zaangażowała się w akcję #WzywamyPosiłki, w ramach której we współpracy z harcerzami dostarcza posiłki dla pracowników szpitali. W ramach akcji do pracowników wybranych szpitali doręczane są bezpłatne posiłki, McZestawy Mocy, które pomagają zachować energię do działania.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 22

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 9
  OBOJĘTNY
 • 6
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAB-BIO lody - Half Page (21.05.-04.06.2020 r.)
do góry strony