REKLAMADziugas_banner główny_12.05. - 12.06.

PROMOCJE I MARKETING

 

11 maja 2020, 18:03

(mat. prasowe)

Sieć sklepów Aldi startuje z ogólnopolską akcją charytatywną „Doceniam, dziękuję!”, której celem jest wsparcie lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, pracowników sklepów, listonoszy, kurierów i wszystkich tych, którzy stoją na pierwszej linii walki z koronawirusem.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)

W akcję zaangażowali się najwybitniejsi polscy ilustratorzy, rysownicy, którzy zaprojektowali autorskie naklejki będące hołdem dla cichych bohaterów dnia codziennego. Naklejki z ich projektami od 12 maja trafią do wszystkich sklepów sieci, a dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na walkę z koronawirusem. Akcja prowadzona jest we współpracy z Fundacją Siepomaga.

Po rozpoczęciu akcji klienci będą mogli kupić specjalne naklejki, które są symbolem wdzięczności i solidarności z „cichymi bohaterami”. Każda z 9 naklejek została zaprojektowana przez znanych artystów – ilustratorów i twórców komiksów.

Akcja ma charakter charytatywny. Całkowity dochód ze sprzedaży naklejek zostanie przekazany na zbiórkę dotyczącą walki z COVID-19, zorganizowaną na stronie Fundacji Siepomaga na rzecz potrzebujących placówek i zakup niezbędnego wyposażenia.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 8

  • 1
    BARDZO PRZYDATNY
  • 1
    PRZYDATNY
  • 0
    OBOJĘTNY
  • 6
    NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~fabio 2 3 dni temuocena: 100% 

    też mam alergię na "żebranie przy kasie" czy jak kto woli, wciskania mi tego, czego nie chcę/nie potrzebuję. I nie dotyczy do tylko Aldiego, ale każdej placówki handlowej. Póki nie skończy się ten cyrk, zakupy w aldi odpuszczam. Idę do sąsiedniego Lidla z kasami samoobsługowymi, gdzie nikt mi nie zawraca d... głupotami.

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~klient 1 4 dni temuocena: 100% 

    był normalny sklep, zaczyna się robić druga sieciowa stacja paliw, gdzie nie można wejść i zatankować paliwa bez litanii pytań o chęć kupna kawy, hot doga czy inne badziewia. W Aldi jest podobnie - tandetne naklejki... Tylko kasjerek i kasjerów szkoda, którzy muszą wciskać ten badziew klientom.

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony