REKLAMAeFRESH - SELENA nr 3 - Baner Główny (14-21.11.2018)
Sklep sieci Api Market w Ząbkach

Sklep sieci Api Market w Ząbkach (api market)

Sieć supermarketów Api Market uruchomiła swoją trzecią placówkę w podwarszawskich Ząbkach k Warszawy. Duża cześć wyposażenia nowej placówki pochodzi z Delikatesów Alma.

Nowy supermarket Api ruszył kilka tygodni temu przy ul. Powstańców 35 w Ząbkach, co ciekawe znajduje się on w sąsiedztwie (ok. 250 m) już działającego sklepu tej sieci przy ul. Powstańców 29 b.

Interesującym faktem, jest wykorzystanie w nowej placówce części wyposażenia ze sklepów sieci Delikatesy Alma, której upadłość sąd ogłosił w ostatnim czasie. Api udało się pozyskać regały i wózki sklepowe, co z jednej strony pozwoliło podnieść atrakcyjność placówki, a z drugiej obniżyć koszty otwarcia.

Pierwszy sklep Api Market powstał w 2001 roku w Wołominie przy ul. Kościelnej 3. Obecnie sieć ma 25 sklepów w województwie mazowieckim, są one położone w centrach miast, lub na terenie osiedli mieszkaniowych. Powierzchnia sali sprzedaży placówek sieci waha się w przedziale 150 - 1000 mkw., a asortyment liczy od 5000 do 20 000 pozycji.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony