REKLAMANaturio - baner główny - lipiec 2019

Spółka Auchan Retail Polska wprowadziła na polski rynek specjalną aplikację mobilną dla dzieci Auchan Kids, która jest połączona z katalogiem zabawek “Magia Zabawek“. Sieć Auchan jako pierwsza sieć handlowa w Polsce wprowadza aplikację w rozszerzonej rzeczywistości.

REKLAMABIG InfoMonitor_belka w artykułach

(Auchan Polska)

W aplikacji Auchan Kids dzieci znajdą grę w Śniegusy oraz możliwość zrobienia zdjęcia w rozszerzonej rzeczywistości na tle specjalnego plakatu w każdym sklepie. Aplikacja będzie dostępna w Polsce od 26 października do 24 grudnia.

W gazetce z zabawkami “Magia zabawek” dzieci mogą za pomocą aplikacji zeskanować stronę katalogu i poprzez interaktywne przyciski, za jednym kliknięciem, zobaczyć animacje video i w  rozszerzonej rzeczywistości dla wybranych zabawek. Drugie kliknięcie i artykuł zostaje dodany do specjalnego listu do Świętego Mikołaja, który może zostać wysłany na adres mailowy rodziców.

Aby utrzymać uwagę dzieci Auchan Retail Polska proponuje najmłodszym użytkownikom aplikacji grę: bitwę na śnieżki. Za każde trafienie śnieżką w Śniegusa, czyli małego śniegowego ludzika otrzymujemy punkt. Punkty dają dostęp do opowieści świątecznych. W sklepie, specjalne plakaty w strefie zabawek są uzupełnieniem aplikacji. Skanując obrazek na plakacie - można wykonać selfie ze Śniegusem w rozszerzonej rzeczywistości. Darmowa aplikacja Auchan Kids jest do pobrania w sklepie AppStore i Google Play.

Sieć Auchan zarządza w Polsce siecią ok. 120 hiper- i supermarketów, a także sklepów convenience.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony