REKLAMABelgian Meat Office - Baner Główny (16-30.09.2019)
Sklep sieci Baltona w Warszawie

Sklep sieci Baltona w Warszawie (Baltona)

Należąca do Flemingo International firma Ashdod Holding, będąca właścicielem ponad 80 proc. akcji sieci sklepów Baltona podpisała list intencyjny z potencjalnym inwestorem, który wyraził wstępne zainteresowanie możliwością dofinansowania spółki w oparciu o wyemitowane w przyszłości obligacje, jak i nabycia istniejących akcji.

REKLAMA

Jak poinformowały władze Baltony w komunikacie „(…) spółka w dniu dzisiejszym podjęła decyzję o skupieniu swoich działań w ramach przeglądu opcji strategicznych na procesie potencjalnej emisji krótkoterminowych instrumentów dłużnych. Niezależnie od powyższych działań emitent pozostaje również w toku analizy opcji związanej z przeglądem potencjału oraz kierunków optymalnego wykorzystania aktywów operacyjnych".

Firma podała, że czasowo zawiesza analizy oraz działania związane z możliwością realizacji pozostałych opcji, ale nie wyklucza możliwości powrotu do nich w przyszłości.

Przypomnijmy, że o rozpoczęciu przeglądu opcji strategicznych przez akcjonariusza spółka informowała pod koniec maja. W Baltonie ruszyły wówczas wewnętrzne analizy dotyczące m.in. pozyskania nowych inwestorów.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony