REKLAMAKORAL - Baner Główny - Rożek Duo (19-24.05.2019)

Zarząd Przedsiębiorstwa Handlu Zagranicznego Baltona podpisał 19 lutego z firmą Loxxess Polska umowę na obsługę logistyczno-magazynową sieci sklepów. Szacunkowa wartość kontraktu wynosi ok. 6,5 mln zł.

REKLAMAKongres Rynku FMCG - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2019)

(Baltona)

Zgodnie z porozumieniem Loxxess będzie świadczył na rzecz podmiotów z Grupy Baltona operacje magazynowe w magazynie własnym włącznie z innymi uzgodnionymi przez strony usługami niezbędnymi do wprowadzania, składowania i wyprowadzania towarów magazynowanych.

Umowa została zawarta na okres 36 miesięcy od dnia rozpoczęcia operacji magazynowych co powinno nastąpić jeszcze w I kwartale 2019 r., natomiast każda ze stron ma prawo pisemnego rozwiązania Umowy z zachowaniem 12 miesięcznego okresu wypowiedzenia, przy czym rozwiązanie Umowy nie będzie mogło nastąpić wcześniej niż z dniem 1 marca 2022 r.

Umowa z Loxxess zapewnia Grupie Baltona zaplecze magazynowe i umożliwia firmie samodzielną organizację dostaw niezbędnych do zapewnienia zaopatrzenia prowadzonych punktów handlowych.

Jednocześnie Baltona poinformowała, że z końcem marca 2019 r. przestanie obowiązywać umowa na dostawę ustalonego asortymentu towarów zawarta z Gebr. Heinemann SE & Co. KG.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Smutnaprawda123 1 3 miesiące temu

  Żałosne, firma wydaje miliony na magazyn, a stali pracownicy od lat nie mają podwyżek. Do tego nie ma szkoleń, bo firma nie ma pieniędzy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony