REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

(Castorama Polska)

Już w najbliższą środę, 16 października przy ulicy Grota Roweckiego 8a w Pabianicach ruszy hipermarket sieci Castorama. Obiekt jest częścią niedawno otwartego kompleksu handlowego Tkalnia i będzie miał aż 8200 mkw., odpowiednio 6800 mkw. powierzchni handlowej i 1400 mkw. magazynowej. Obecnie operator zarządza w Polsce siecią 79 hipermarketów typu DIY.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Castorama w Pabianicach będzie miała w asortymencie ponad 30 000 produktów. Ważnym elementem oferty będą także usługi dodatkowe, w tym: transport, click&collect (możliwość zamówienia on-line i odbioru produktów w sklepie), click&delivery (możliwość zamówienia on-line z dostawą do domu). W sklepie oferowane będą również kredyty umożliwiające finansowanie zakupów.  Dodatkowo klienci będą mogli skorzystać z usług takich jak barwienie tynków, docinanie płyt, dorabianie kluczy, mieszanie farb, obszywanie wykładzin, ostrzenie łańcuchów czy wycinanie otworów w blatach i zlewozmywakach. Dostępny będzie również serwis, który pomoże przy próbnym uruchomieniu urządzeń elektrycznych i spalinowych, przeglądzie sprzętu ogrodniczego czy uruchomieniu kosiarki.

Sklep sieci Castorama w Pabianicach oferuje parking na 240 miejsc. Obecnie zespół sklepu stanowi ponad stu doradców, którzy służyć będą pomocą klientom w dokonaniu przez nich zakupów.

Castorama Polska uruchomiła swój pierwszy sklep w Polsce w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 79 lokalizacjach w różnych częściach Polski. Spółka zatrudnia blisko 12 tys. pracowników. Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej spółki posiadającej prawie 1200 sklepów w 10 krajach Europy.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony