REKLAMAPRIM (KABANOS) - Kiełbaski z becułecki - Baner Główny (27- 31.03.2020)

(Źródło: CCC)

W najbliższy weekend rusza nowa wiosenna kampania marki CCC pod hasłem „CCC Fashion Trends”. Marka prezentuje najnowsze trendy modowe obecne w wiosennej kolekcji obuwia i torebek dostępnej w sklepach stacjonarnych CCC i online. Sesja fotograficzna oraz spoty reklamowe łączą w sobie dynamikę i nowoczesność, a także eksponują najmodniejsze propozycje produktowe na najbliższy sezon.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)

– Zgodnie z przyjętymi w ramach strategii kierunkami zmian skupiamy się m.in. na podnoszeniu jakości produktów, sneakeryzacji oraz mocnej rozbudowie oferty fashion. Dzisiaj kobiety bawią się stylem i modą, a mężczyźni coraz bardziej zwracają uwagę na trendy. Nowa kampania „CCC Fashion Trends” jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów, którzy poszukują ciekawych, modnych propozycji na nadchodzący sezon. Chcemy przekonywać , że CCC jest miejscem z rozbudowaną ofertą produktów fashion, a także przyciągnąć nowe grupy konsumentów – mówi Iwona Stępniak, Marketing Manager Grupy CCC.

Kampania reklamowa rusza 1 marca i realizowana będzie przez kolejne 3 miesiące w mocno digitalowej formie kampanii video na YouTube, VOD oraz głównych portalach kobiecych. Dodatkowo wspierana będzie wizerunkową kampanią w kinach oraz szeroką komunikacją w salonach CCC w formie digital signage na ekranach LED. Działania mediowe realizowane będą jednocześnie na 5 rynkach: Polski, Czech, Słowacji, Węgier i Rumunii.

W kampanii planowane jest użycie różnych form spotów video: od długich form lookbookowych do produktowych spotów 10”, w których prezentowane będą produkty, marki dostępne w CCC oraz ceny produktów. Łącznie zostało przygotowanych ponad 20 wersji spotów produktowych, w których promowany jest również uruchomiony w 2019 sklep online. Na dalszym etapie planowana jest również współpraca z licznym gronem influencerów na wszystkich rynkach CCC.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~CA 2 miesiąc temu

  Mają wielkie lokale w centrach handlowych, płacą za nie ogromne czynsze, niskiej jakości asortyment, niemodny, tani, a klienci aktualnie nie są już tacy jak kilka lub kilkanaście lat temu. Ta firma jest skazana na upadek, szkoda tylko że eobuwie musi holować tę tonącą, starą, wielką łajbę

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~realista 1 miesiąc temuocena: 100% 

  Na giełdzie panika. Jak mówi wielki inwestor Warren Buffett. Bądź chciwy, gdy inni się boją. Bój się, gdy inni są chciwi. On w ten właśnie sposób zarobił miliardy. A zatem teraz kupno akcji CCC to okazja, nawet jeśli spadnie jeszcze trochę, to teraz i tak jest super okazja. Pozdrawiam !

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony