REKLAMAMARKET ROKU 2019 - Baner Główny (styczeń 2019)
Centrum dystrybucyjne Dino Polska

Centrum dystrybucyjne Dino Polska (Dino Polska)

Władze spółki Dino Polska chcą zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia po to aby wpisać do statutu spółki zmiany, polegająca na rozszerzeniu przedmiotu działalności firmy o wytwarzanie i handel energią elektryczną. Operator sieci supermarketów chce zainwestować w panele fotowoltaiczne.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

Sieć Dino chce zainstalować na centrach dystrybucyjnych i części sklepów panele fotowoltaiczne, a produkowaną przez nie energię elektryczną będzie wykorzystywać na potrzeby własne.

NWZ spółki zwołano na 8 stycznia 2018 roku.

Sieć Dino to obecnie ponad 720 klepów (dane na 30.09.2017 r.), zlokalizowanych głównie w zachodniej części Polski. Większość sklepów Dino jest zlokalizowana w mniejszych miejscowościach, średnich miastach oraz na peryferiach dużych miast, i są zaopatrywane przez trzy centra dystrybucyjne: w Krotoszynie, Piotrkowie Trybunalskim i Jastrowiu

Od kwietnia 2017 roku Spółka jest notowana na rynku głównym GPW. Na koniec września 2017 roku Grupa Dino zatrudniała 12 tys. osób.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony