REKLAMAKORAL - Bracia Koral - Rożek - Baner Główny (od 29.05.2020 )

HANDEL I DYSTRYBUCJA

drogerie i apteki

 

23 października 2019, 20:54

(for. materiały prasowe)

Sieć drogerii Hebe należąca do spółki Jeronimo Martins rośnie. W trzecim kwartale tego roku wyniosła 63 mln euro, co oznacza wzrost rok do roku w walucie lokalnej o 26,9 proc. – poinformowała spółka.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)

Jak czytamy w raporcie, po trzech kwartałach przychody Hebe wyniosły 180 mln euro, co oznacza wzrost rdr o 26,6 proc.

W pierwszym dziewięciu miesiącach 2019 roku otwarto łącznie 26 drogerii Hebe i zamknięto jeden sklep. Na koniec września sieć liczyła 255 drogerii wobec 207 rok wcześniej. Sieć rozwija się zarówno w dużych, jak i małych miejscowościach. Przypomnijmy, że w połowie października nowe sklepy zostały otwarte w Śremie i Krasnystawie. Są to pierwsze drogerie Hebe w obu miastach. W sumie operator chce w tym roku powiększyć sieć o 50 sklepów.

Należąca do firmy Jeronimo Martins sieć sklepów Hebe oferuje różnorodny asortyment produktów masowych oraz dostępnych na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Desigual. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.

W drugim kwartale br. sieć drogerii Hebe zanotowała sprzedaż na poziomie 61 mln euro. Oznacza to, że sprzedaż w euro wzrosła o 28,7 proc. rok do roku, a wyrażona w euro - aż o 29,4 proc. Sprzedaż porównywalna (like-for-like) Hebe w minionym kwartale poprawiła się o 10,3 proc.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony