REKLAMANaturio_banner główny_styczeń 2020

(mat. prasowe)

Strona 2 z 2
REKLAMA

Mimo skromnych rozmiarów, sklep H&M Mitte Garten ma się stać miejscem spotkań lokalnych mieszkańców. W ofercie, poza marką H&M, znajdą się produkty lokalnych dostawców, będzie też stoisko z używaną odzieżą innych marek oraz wypożyczalnia ubrań – klienci mogą nie tylko przymierzyć, ale też wypożyczyć odzież i zwrócić ją w ciągu 48 godzin, ponosząc jedynie koszt ewentualnego czyszczenia.

Na mikroskopijnej powierzchni projektanci pomieścili także pub, salon ekspozycyjny oraz ogródek. H&M Mitte Garten będzie w nim regularnie organizować wydarzenia, takie jak wykłady, wystawy, dyskusje o modzie, a nawet ćwiczenia jogi.

– Ta lokalizacja ma unikalny charakter, od ponad stu lat stanowi miejsce spotkań mieszkańców Berlina – jest to tradycja, którą pragniemy uhonorować. Chcemy zaproponować klientom sklep sąsiedzki, służący jak platforma do prezentacji lokalnych i globalnych talentów, aktywnych na styku detalu, kultury i sztuki – zapewnia Thorsten Mindermann, szef H&M Germany.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony