REKLAMAMODERN-EXPO - Baner Główny (styczeń-luty 2020)

(hebe.pl)

Sieć Hebe, jako ostatnia z największych sieci drogerii stacjonarnych obecnych w Polsce, właśnie otworzyła sklep internetowy. Dostępnych w nim będzie ponad 10 tys. produktów.

REKLAMA

Właściciel sieci drogerii Hebe, spółka Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja, w końcu weszła z ofertą e-commerce na polski rynek. Za nadzór nad internetowym projektem odpowiedzialny był Francisco de Almeida. Do tej pory sieć nie chciała komentować swoich planów, nie udzielała na temat internetowej drogerii informacji, nie rozsyłała komunikatów.

Sieć Hebe działa jedynie na polskim rynku. Posiada ponad 200 drogerii i aptek. Teraz dołączył do nich sklep hebe.pl. Dokonując w nim zakupów klienci będą mieli prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni, także do stacjonarnego sklepu Hebe. Jeśli klient zechce zwrócić towar przesyłką, dostanie zwrot kosztów jej najtańszej, podstawowej formy.

Sklep oferuje także darmową wysyłkę (nie licząc tej za pobraniem) dla zakupów na kwotę powyżej 199 zł dla klientów lojalnościowych i powyżej 249 zł dla pozostałych kupujących. Czas trwania wysyłki to 2-3 dni robocze. Hebe współpracuję z DHL jako dostawcą. Zakupiony na stronie sklepu towar możemy także odebrać stacjonarnie, w wybranym sklepie Hebe w terminie 1-2 dni od daty zakupu.

Spółka Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja planuje dalszą ekspansję i stale poszukuje powierzchni handlowych do wynajęcia w miejscowościach powyżej 15 000 mieszkańców i o powierzchni całkowitej ok. 300 m2. Muszą być one zlokalizowane w obiektach handlowych (galeriach, centrach, retail parkach) lub przy ulicach handlowych o dużym natężeniu ruchu.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 10

 • 8
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony