REKLAMAROS-SWEET - Pestki dyni w czekoladzie - Baner Główny (21.08-01.09.2019)

Pod koniec 2017 r. sieć Jysk uruchomiła w Polsce, a dokładnie w Gdańsku nowy koncept sklepu. Firma systematycznie otwiera kolejne placówki w nowym koncepcji.

REKLAMA

(Jysk Polska)

Dzisiaj, niemal w roku po uruchomieniu pierwszej placówki w koncepcie Jysk 0.3, działa w Polsce już sześć punktów, w których polscy klienci mogą korzystać z najnowszych rozwiązań proponowanych przez skandynawskiego operatora. Sklepy działają już w Rzeszowie (ul. Rejtana), Lublinie (ul. Mełgiewska), Szczecinku, Brzegu, a także w dwóch lokalizacjach w Gdańsku (ul. Grunwaldzka, ul. Schuberta).

Przypomnijmy, że pierwszy sklep w koncepcie Jysk 0.3 ruszył w listopadzie 2017 r. W sklepie zaaranżowanym wg. nowej koncepcji stworzono większą i spójną przestrzeń dla dekoracji i inspiracji. Klienci mogą znaleźć tam więcej pomysłów, oglądając i testując meble w bardziej przyjaznym domowym środowisku. Jedną z najważniejszych zmian w wyglądzie sklepu jest jasna drewniana podłoga, która zastępuje ciemnoniebieską wykładzinę. Cały sklep przeszedł jednak renowację – począwszy od oświetlenia, koloru ścian, oznaczeń aż do ujednoliconych elementów montażowych.

W Polsce sieć Jysk działa od 2000 roku. W ponad 215 sklepach rocznie zakupy robi ponad 11,5 mln Polaków. Każdego roku sieć otwiera kilkanaście nowych placówek. Firma prowadzi też sprzedaż on-line. W Polsce Jysk zatrudnia ponad 2 200 osób

KLIKNIJ I ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ SKLEPU JYSK W KONCEPCIE 3.0

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony