REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)
Na zdj. nowy Kaufland przy ul. Diamentowej w Lublinie

Na zdj. nowy Kaufland przy ul. Diamentowej w Lublinie (fot. mat. prasowe)

Sieć Kaufland uruchomi w czwartek 25 czerwca swój trzeci sklep w Lublinie, który zarazem będzie 224. placówką niemieckiego detalisty w Polsce. Sklep ruszy przy ul. Diamentowej i będzie 11. placówką uruchomioną od początku roku.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Dotychczas w Lublinie działały dwa sklepy Kaufland. Jeden z marketów funkcjonuje przy ul. Droga Męczenników Majdanka. Drugi punkt detalisty należącego do Schwarz Group zlokalizowany jest przy ul. Orkana - ta placówka ruszyła stosunkowo niedawno, bo w połowie maja 2020 r. Sklep przy ul. Diamentowej będzie czynny od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe od godz. 6 do 23.

W najnowszej placówce sieci Kaufland zainstalowano nowoczesne ekrany Digital Signage, na których będą wyświetlane reklamy i informacje skierowane do klientów. W trakcie zakupów będzie można skorzystać także z bezpłatnej sieci Wi-Fi, a za same zakupy zapłacić zarówno w kasach tradycyjnych, jak i czterech kasach samoobsługowych. Do dyspozycji osób odwiedzających sklep będzie również przestronny parking na ok. 250 miejsc.

Na terenie marketu przewidziano także pasaż z salonikiem prasowym oraz kącikiem piekarniczo-gastronomicznym, gdzie będzie można zamówić posiłek lub kawę.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony