REKLAMAHELIO - Baner Główny - Natura (18-24.03.2019)

(fot. KiK)

Firma kojarzona z szeroką ofertą odzieży i akcesoriów do domu dysponuje w naszym kraju już ponad 200 sklepami o łącznej powierzchni ponad 100.000 mkw. I ciągle się rozwija. Tylko w lutym KiK powiększył swoją sieć o kolejne 4 sklepy – w Garwolinie, Warszawie, Poznaniu i Katowicach. Firma zapowiada już kolejne otwarcia.

REKLAMAATLANTA - Bakal vintage - Belka w artykułach (marzec 2019)

KiK planuje uruchomić około 60 nowych sklepów do końca roku. Sieć chce utrzymać to tempo ekspansji także w kolejnych latach, aby finalnie móc zaproponować swoim klientom więcej niż pół tysiąca lokalizacji w całym kraju. Kolejny krok na drodze do realizacji tych planów został postawiony w lutym, kiedy to pod szyldem KiK zostały otwarte cztery nowe sklepy.

Uruchomienie pierwszego z nich odbyło się 8 lutego w Garwolinie (al. Legionów 2), kolejne w Walentynki w Katowicach przy ul. Ułańskiej 8a. Trzecie 22 lutego w Poznaniu na osiedlu Stare Żegrze 19, a czwarte niespełna tydzień później (28 lutego) w Warszawie przy ul. Grochowskiej 207. 

KiK Textil  to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem około 3 500 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji i Włoch.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony