REKLAMAKORAL - Lodowa Finezja - Baner Główny (czerwiec-lipiec 2018)
Sklep sieci Kropka w Grójcu

Sklep sieci Kropka w Grójcu (materiały własne)

Rozwijana przez spółkę Detal Polski sieć sklepów Kropka, ma już ponad 700 sklepów, które działają w 11 województwach naszego kraju. Operator planuje dalszy rozwój sieci sklepów.

REKLAMADANONE - Danonki - Belka w artykułach (lipiec 2018r.)

Najwięcej, bo 102 sklepy Kropka działają na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, 145 placówek można znaleźć w województwach mazowieckim i świętokrzyskim, 97 punktów znajduje się na Lubelszczyźnie i tyle samo w województwie lubuskim. W województwie łódzkim funkcjonuje 88 sklepów, na Dolnym Śląsku 73, a na Podkarpaciu 57. Najmniej punktów handlowych sieci Kropka działa w województwie pomorskim (31), a w Małopolsce i Śląsku w sumie 42 placówki.

Z Detalem Polskim współpracuje kilka innych operatorów handlowych, w tym  takie sieci jak: Poziomka, Bingo, Piotruś Pan, Sedal Partner, Dobry Sklep oraz Bonus. Spółka Detal Polski powstała w 2010 roku z inicjatywy kilku dystrybutorów i działa na terenie całej Polski.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 9

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony