REKLAMARetail FMCG Congress - Banner Główny - lipiec 2020

HoReCa - rynek gastronomiczny

 

23 stycznia 2020, 11:17

(materiały prasowe)

Zaledwie wczoraj sieć Max Premium Burgers otworzyła w Warszawie swoją restaurację w Centrum handlowym Złote Taras. Dzisiaj skandynawska firma poinformowała o planowanym uruchomieniu restauracji w kolejnej strategicznej lokalizacji w stolicy, lokal ruszy 29 stycznia w centrum handlowym Westfield Arkadia.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Będzie to ósmy lokal szwedzkiej sieci Max Premium Burgers w Polsce i trzeci w Warszawie. Restauracja w Arkadii będzie znajdować się na piętrze I w strefie Grand Kitchen, a do dyspozycji gości będzie ponad 700 mkw., 170 miejsc siedzących, 9 kas samoobsługowych oraz ogródek sezonowy. Oferowane będą zarówno produkty z oferty klasycznej, jak również opcje wegetariańskie czy wegańskie.

Max Premium Burgers to najstarsza szwedzka sieć restauracji serwujących burgery. Firma powstała w 1968 r. i do dzisiaj prowadzona jest jako interes rodzinny, pozostając nadal własnością rodziny założyciela marki. Ambicją firmy jest stać się najlepszą na świecie siecią restauracji serwującą burgery. Max Premium Burgers był pierwszą na świecie siecią restauracji szybkiej obsługi, która nie tylko otwarcie komunikowała wpływ każdego ze swoich produktów na środowisko, ale również w 100 proc. neutralizowała swój negatywny wpływ na środowisko. Obecnie sieć zatrudnia ok. 6000 pracowników w ponad 120 restauracjach na terenie Szwecji, Norwegii, Danii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W 2017 r. kolejne lokale zostaną otwarte w Polsce, Egipcie i Katarze. Całkowity obrót roczny firmy w 2016 r. wyniósł 300 milionów euro.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony