REKLAMACEDROB - KRAINA KRAKA - Baner Główny (23-29.03.2020)

W czwartek 5 grudnia br. została otwarta restauracja McDonald’s w Pawlikach w województwie warmińsko-mazurskim. Nowy lokal mieści się przy MOP Pawliki przy drodze ekspresowej S7 na trasie Gdańsk-Warszawa.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 2 (16.03 - 16.04.2020)
Restauracja sieci McDonalds w Polsce

Restauracja sieci McDonalds w Polsce (McDonalds Polska)

Lokal w Pawlikach to 435 restauracja McDonald’s w Polsce, a 10 w województwie warmińsko-mazurskim. Zlokalizowana jest pod Nidzicą przy drodze ekspresowej S7 w kierunku Warszawy. Restauracja oferuje usługę McDrive i strefę kawiarnianą McCafé.

Restauracja została urządzona w stylu o nazwie Natural Integrity, który cechuje minimalizm, łagodna kolorystyka i dominująca rola naturalnych materiałów. Sala jadalna oraz strefa McCafé oferują łącznie 111 miejsc siedzących.

Na zewnątrz restauracji znajduje się plac zabaw dla dzieci, ogródek z 60 miejscami siedzącymi oraz parking dla samochodów osobowych liczący 28 miejsc. Gości obsługuje 70 pracowników, w tym 12 menadżerów.

McDonald’s Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie w Polsce działa 435 restauracji sieci, które zatrudniają blisko 25 000 osób. 380 z nich to obiekty prowadzone przez 70 niezależnych przedsiębiorców w oparciu o umowę franczyzy z McDonald’s.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony