REKLAMAROS-SWEET - Moreso Świąteczne Wypieki_Baner Główny(18-24.11.2019)

(Flickr/Martin Abegglen)

Największy detalista w Szwajcarii, Migros, wykorzysta oparty na technologii blockchain TE-Food żeby śledzić łańcuchy dostaw świeżych owoców i warzyw.

REKLAMAPurella - SuperHerbs - Belka w artykułach (15-30.11.2019)

Jak podano w komunikacie prasowym: „Chociaż coraz większa liczba firm spożywczych realizuje projekty związane z identyfikacją dostaw, wiele z nich koncentruje się wyłącznie na korzyściach marketingowych, zapewniając przejrzyste informacje na temat żywności swoim konsumentom. Jednak identyfikacja żywności i jej śledzenie może zapewnić większą wartość, m.in. łatwiejsze wycofywanie produktów z obrotu, czy lepszą kontrolę łańcucha dostaw.”

„Migros chce uzyskać głębszy wgląd w łańcuch dostaw, aby zoptymalizować swoje procesy. Optymalizacja łańcucha dostaw może prowadzić do szybszej dystrybucji i ograniczenia marnotrawienia żywności, co jest również częścią inicjatyw Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) na kolejne lata ”- dodaje w komunikacie sieć.

System TE-Food jest przeznaczony do użytku wewnętrznego i obecnie nie ma planów otwarcia go na konsumentów.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony