REKLAMAMODERN-EXPO - Baner Główny (styczeń-luty 2020)

Dziś na stacjach sieci Moya w całej Polsce wystartowała z loterią, w której do wygrania są samochody Skoda Fabia oraz bony na paliwo. Wszystkie nagrody przyznawane będą podwójnie, a zwycięzca sam zadecyduje z kim podzieli się wygraną.

REKLAMA

(materiały prasowe)

Loteria jest jednym z głównych elementów kampanii promocyjnej, która opiera się na idei dzielenia się radością z wygranej. Promocja na stacjach Moya trwa od 2 października do 12 listopada bieżącego roku. W tym okresie, tankując na stacjach Moya dowolne paliwo za minimum 100 złotych, klienci otrzymają kupony ze zdrapką-kodem, które służą do rejestracji w loterii. Spośród wszystkich kodów zarejestrowanych na stronie promocja.moyastacja.pl, w trakcie trwania promocji codziennie od poniedziałku do piątku losowane będą bony paliwowe 2x500 zł oraz odbędą się 3 losowania głównej wygranej (16 i 30 października  oraz 13 listopada) - dwóch samochodów Skoda Fabia. Łączna wartość nagród w loterii wynosi ponad 280 tys. złotych. Każdy ze zwycięzców sam wybiera z kim podzieli się nagrodą - wskazując wybraną osobę na etapie rejestracji kodu.

Na potrzeby akcji powstały spoty TV w kilku wariantach: 15, 30 i 60 sekund oraz billboardy sponsorskie budujące ogólnopolski wizerunek sieci stacji Moya. Prowadzone są także szeroko zakrojone działania reklamowe w internecie, a na urządzeniach mobilnych zastosowano precyzyjne geotargetowanie - do użytkowników w promieniu 30 km od wybranych stacji Moya będą kierowane spersonalizowane kreacje.

Moya to założona w 2009 roku, należąca do spółki Anwim S.A. ogólnopolska sieć stacji paliw, licząca obecnie ponad 150 placówek, w tym 26 stacji własnych. Stacje sieci Moya obecne we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, przy drogach lokalnych i w miastach oferują pełną gamę usług od sprzedaży paliwa, przez własny koncept gastronomiczny Caffe Moya, sklep z produktami pod własną marką, aż po myjnie i ofertę dla klientów biznesowych. Plany sieci to 250 stacji do roku 2019, z czego 50 obiektów będzie stacjami własnymi spółki Anwim S.A.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 3
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony