REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL - Konkurs) - Baner Główny (czerwiec 2018)
Stacja paliw sieci Moya

Stacja paliw sieci Moya (Moya)

Sieć stacji paliw Moya zrealizowała swój plan i ma już obecnie ponad 200 stacji paliw. Realizacja strategicznego celu firmy pozwoliła jej wyznaczyć kolejny - do końca 2023 roku w ramach sieci Moya ma pojawić się 350 stacji paliw.

REKLAMAROS-SWEET (MORESO) - Belka w artykułach (14-30.06.2019)

Moya, marka należąca do polskiej spółki Anwim S.A., liczy już dokładnie 202 placówki w charakterystycznych niebieskich barwach, z których 3 - decyzją właścicieli stacji - planują uruchomić sprzedaż w bieżącym miesiącu.

– Ubiegły rok możemy zaliczyć do bardzo udanych, ponieważ powiększyliśmy naszą sieć aż o 40 stacji. Nie tylko zrealizowaliśmy bardzo ambitny plan rozbudowy sieci, lecz również pozyskaliśmy nowego inwestora w postaci funduszu Enterprise Investors. Dodatkowe źródła finansowania pozwolą na dalszy intensywny rozwój w ciągu najbliższych 5 lat. Nasz sukces zawdzięczamy korzystnym warunkom współpracy z partnerami oraz efektywnej pracy całego zespołu – opowiada Rafał Pietrasina, prezes zarządu Anwim SA.

Moya to obecnie szósta największa sieć paliw w Polsce. Najbliższe plany sieci to 350 stacji do końca 2023 roku. Stacje sieci Moya, obecne we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach, oferują pełną gamę usług: od sprzedaży paliwa, przez koncept gastronomiczny Caffe Moya, sklep z produktami pod własną marką, aż po ofertę dla klientów biznesowych i program flotowy Moya firma.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony