REKLAMAOKI drukarnia - baner główny grudzień_styczeń 2018/2019
Dyskont sieci Netto w Poznaniu

Dyskont sieci Netto w Poznaniu (materiały własne)

Sieć handlowa Netto została głównym sponsorem Areny Szczecin. Największa hala widowiskowo-sportowa w regionie już 3 stycznia 2018 roku zmienia nazwę na Netto Arena. Zacieśnianie relacji z miastem i jego mieszkańcami poprzez współpracę i wspieranie lokalnych społeczności i inicjatyw jest spójne z wartościami bliskimi marce Netto.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

Netto od zawsze było silnie związane z Pomorzem Zachodnim, to właśnie w Szczecinie został otwarty pierwszy sklep Netto w Polsce, a w pobliskim Motańcu znajduje się główna siedziba firmy. W regionie Pomorza Zachodniego dyskonter prowadzi 65 sklepów, a w Szczecinie ma ich 20. Firma zatrudnia w regionie 1622 osoby, w tym, w Szczecinie – ok. 900.

Z początkiem 2018 roku Netto rozpoczyna nowy etap współpracy, w ramach którego firma została tytularnym sponsorem Areny Szczecin. Od 3 stycznia 2018 roku hala sportowa przyjmie nową nazwę – Netto Arena. To pierwsza tego typu inicjatywa, podejmowana przez sieć dyskontową działającą na polskim rynku.

Kontrakt z miastem został podpisany na 3 lata i w tym czasie firma Netto będzie tytularnym sponsorem obiektu. Dzięki tej inicjatywie, Netto będzie mogło jeszcze aktywniej niż dotąd uczestniczyć w życiu społeczności lokalnej, dzielić pozytywne emocje z mieszkańcami miasta podczas wielu wydarzeń i tym samym w jeszcze większym stopniu budować relacje społeczności lokalnej z marką.

- Jako sieć Netto mamy bardzo dobre doświadczenia związane ze współpracą  z miastem Szczecin – mówi Alan Jensen, dyrektor generalny Netto Polska. -  Ubiegłoroczny, ogromny sukces The Tall Ships Races, w którym mieliśmy przyjemność współuczestniczyć w charakterze sponsora, pokazał nam ogromny potencjał tej współpracy. Jako Netto jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak ważnego dla mieszkańców przedsięwzięcia.

Netto w swoich działaniach pragnie wspierać lokalne społeczności, angażować się w akcje i wydarzenia dziejące się w mieście oraz być jak najbliżej swoich klientów. Wszystkie te założenia realizowane są poprzez różnorodne działania i inicjatywy, których celem jest promowanie zdrowego stylu życia oraz aktywnego spędzania wolnego czasu. W Szczecinie Netto znane jest ze swojej aktywności sponsoringowej i społecznej.

Arena Szczecin, od 3 stycznia 2018 roku nosząca nazwę Netto Arena, to nowoczesny zespół widowiskowo-sportowy. Głównym przeznaczeniem obiektu, który do użytku został oddany 1 sierpnia 2014 roku, jest organizacja zawodów o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim, jak i międzynarodowym. Obiekt pozwala na rozgrywanie imprez sportowych najwyższej rangi międzynarodowej w następujących dyscyplinach: koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, piłka nożna halowa, tenis, badminton, sporty walki, szermierka, gimnastyka sportowa, skok o tyczce. Hala widowiskowo-sportowa stanowi zespół trzech budynków, widownia liczy do 6,5 tys. miejsc siedzących, w zależności od charakteru imprezy. Odbywa się tu ponad 100 różnego rodzaju wydarzeń rocznie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~K.Petersen 1 ponad rok temu

  Szkoda, że podczas problemów kadrowych, nie przeznaczą większych środków na wynagrodzenie dla pracowników sklepów i centrów dystrybucyjnych. Satysfakcja jest tylko dla włodarzy Szczecina, ale dla pracowników nie. Zbliża się bilans i ocena roczna, zobaczymy ile pieniędzy firma Netto przeznaczy na podwyżki dla pracowników, pewnie jak zwykle minimum i jak zwykle będzie to tłumaczyła złymi wynikami finansowymi.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony