REKLAMAPOLOmarket - baner główny (21.02.-22.03.2020)
Sklep piekrniczy firmy SPC

Sklep piekrniczy firmy SPC (SPC)

Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska w Warszawie rozwijająca sieć sklepów na terenie województwa mazowieckiego nie będzie już otwierać placówek franczyzowych. Wiemy jaki jest powód tej decyzji.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 1 (28.01 - 29.02.2020)

Jak dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl, Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska w Warszawie zakończyła projekt uruchamiania sklepów działających na zasadach franczyzy. Nie oznacza to jednak, że nie ma już możliwości prowadzenia piekarni pod logo SPC.

Według przekazanej nam informacji, decyzja o zakończeniu rozbudowy sieci placówek franczyzowych zapadła z myślą o utrzymanie standardów obowiązujących w sieci SPC. Chodzi o to, że w przypadku agencji to spółdzielnia jest właścicielem lokali, co pozwala na ścisłą kontrolę i utrzymanie standardów.

Dla obecnych franczyzobiorców nic się nie zmieniło, działają oni według obowiązujących umów. Zmiany w ofercie współpracy dotyczą tylko nowych partnerów, którzy mają dwie możliwości.

W pierwszym przypadku jest to współpraca w zakresie dostaw pieczywa do punktów sprzedaży detalicznej. Druga – prowadzenie placówki agencyjnej. Spółdzielnia oferuje m.in. pomoc w doborze i adaptacji lokalu, wsparcie marketingowo-reklamowe, szkolenia pracowników oraz regularne dostawy produktów.

Obecnie pod szyldem SPC działa około 60 punktów sprzedaży. Średnia powierzchnia sklepu należącego do sieci Spółdzielni Piekarsko-Ciastkarskiej w Warszawie wynosi około 80 mkw.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Amman 1 ponad rok temu

  Chyba chodzi autorowi o AJENCJĘ, z nie ...agencję?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony