REKLAMAMARKET ROKU 2019 - Baner Główny (styczeń 2019)
Supermarket sieci Piotr i Paweł

Supermarket sieci Piotr i Paweł (fot. materiały własne)

Strona 3 z 3
REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

W prezentacji inwestorskiej pojawiają się też szczegóły dotyczące dalszych planów rozwoju firmy. Celem jest m.in. rozwój sprzedaży internetowej oraz nowe otwarcia sklepów. Piotr i Paweł chce rozwijać portfel marek własnych, innowacji produktowych oraz koncept "Nowa kuchnia Polki". Sieć chciałaby również rozszerzać współpracę m.in. z BP, a także myśli o przejęciu innych podmiotów na rynku.

Inną ciekawostką jest również akcjonariat firmy. Głównym udziałowcem jest Piotr Woś, który ma 48,6 proc. akcji. Drugim największym akcjonariuszem pozostaje jego brat, Paweł. Należy do niego 39,12 proc. udziałów. Na liście udziałowców znajdują się również Eleonora Woś (9,87 proc.) i Justyna Woś (2,26 proc.).

Współpraca przy artykule: Łukasz Stępniak, Paweł Jachowski

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Carrefour może sprzedać aktywa w Polsce, Chinach i Argentynie

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 46

 • 36
  BARDZO PRZYDATNY
 • 5
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 4
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (11)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Jaś 11 11 miesięcy temu

  Już są pierwsze ruchy. NAPOLLO 19 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ i 100% Holandii. 6 osób w różnych kombinacjach tworzy 42 spółki. Głowala, Michalska, Rzetecka, Kuśmierz, Zawadzki... Czy pracownik na tym zyska? Może klient? Czego się spodziewać? Wszystko się centruje; produkują, dostarczają, sprzedają - zostaje w jednych rękach.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Marek 10 ponad rok temuocena: 100% 

  Nie wiem gdzie pracujecie i w jakich żyjecie miastach. Ja pracuje i mieszkam w jednym z największych miast polski i nie wyobrażam sobie z mojej pensji robić zakupów w Piotrze i Pawle czy wcześniej upadłej Almie. Jak słyszę narzekanie że ludzie wolą jeść złą żywność z Biedronki i innych tego typu sklepów to od razu podnosi mi się ciśnienie. Ludzie nie chcą, ludzie muszą.

  oceń komentarz
 • ~Wizjoner 9 ponad rok temuocena: 100% 

  Ostatni dzwonek na sprzedaż udziałów, pewnie sukces w sprzedaży udziałów MILI zachęcił rodzinę Wosiów do sprzedaży, gdyby czekali dłużej PiP mógłby podzielić los ALMY.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~realista 8 ponad rok temuocena: 100% 

  Szkoda że kolejna polska sieć idzie pod młotek - faktycznie mieli szansę się wygrzebać sami ale ich mafia ubezpieczeniowa załatwiłą

  oceń komentarz
 • ~Autor 7 ponad rok temu

  @Radar2000 Informacja z Carrefourem nie jest niesprawdzona. Po pierwsze przejęcie Piotra i Pawła jest na wstępnym etapie, a grono zainteresowanych podmiotów wg naszych informacji jest całkiem spore. Zalicza się do nich Carrefour. Co do ewentualnej sprzedaży Carrefoura - pozbycie się biznesu w Polsce jest tylko jednym z kilku scenariuszy szykowanych przez zarząd firmy. Ponadto, jak można przeczytać w tekście, biznes w Polsce jest rosnący, a jego sprzedaż mogłaby "podreperować" budżet grupy. Jeśli więc nie dojdzie do sprzedaży polskiego Carrefoura, istnieje możliwość dalszego rozwoju firmy przez przejęcia.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zaniepokojony klient PiP 6 ponad rok temuocena: 100% 

  Nie wyobrazam sobie dominacji na polskim rynku sklepow zwanych dyskontami ktore maja zenujacy wybor towarow. Nie wspomne o obsludze kolejkach i pustych mieobsadzontch kasach. Mam nadzieje ze markety jak piotr i pawel pozostana na rynku, bo nie wyobrazam sobie kraju zdominowanego przez portugalska biedronke

  oceń komentarz
 • ~Radar2000 5 ponad rok temu

  Info z zainteresowaniem Carrefour sorawdzilbym na na miejscu autora z kolejna informacja w tym samhm newsletter dot ew sprzedazy Carrefour w PLl

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Gizmo kupa 4 ponad rok temuocena: 100% 

  No to czas szukać pracy, raczej nikt nie będzie czekać do ostatniej chwili

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Polak 3 ponad rok temuocena: 100% 

  Szkoda, że kolejna polska sieć pójdzie w obce ręce. Niedługo nie będzie w tym kraju rodzimych sieci handlowych. Tak być nie powinno.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Patriota 2 ponad rok temuocena: 75% 

  Wielka szkoda tak dobrych sklepów i rodzinnej firmy. Niestety zachłysnęliśmy się w okresie kapitalizmu i wpłynęło do nas wiele zagranicznych sieci które niekoniecznie płacą w Polsce podatki - kasa ucieka za granicę a my narzekamy na drogi, służbę zdrowia etc. i idziemy na zakupy do polskiej Biedronki, Lidla i innych Mam nadzieje że przetrwają i nadal będę mógł w tych sklepach robić zakupy. Trzymam kciuki

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Fq 1 ponad rok temuocena: 80% 

  Wielka szkoda

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony