REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

(fot. RTV Euro AGD)

RTV Euro AGD konsekwentnie realizuje swoją strategię rozwoju. W związku z uruchomieniem galerii handlowych, nie tylko wznowiły funkcjonowanie już istniejące sklepy Euro, sieć otworzyła także 6 nowych placówek.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

– Przez 1,5 miesiąca zdecydowana większość naszych salonów była zamknięta, ale już wznowiliśmy ich działanie i realizujemy naszą strategię zgodnie z planem, otwierając również nowe placówki w 6 atrakcyjnych lokalizacjach – mówi Dorota Grubka, dyrektor ds. najmu i zakupów w RTV Euro AGD.

– Zarówno te nowo otwarte, jak i już istniejące, działają obecnie z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa. Wyposażamy w środki ochrony zarówno naszych pracowników, jak i odwiedzających nas klientów, dbamy o zachowanie bezpiecznych odległości, dezynfekujemy powierzchnie częstego kontaktu dotykowego, a także narzędzia pracy i terminale płatnicze. Wprowadziliśmy przesłony pleksi do stanowisk ratalnych i części kasowej, w której dokonuje się płatności i odbioru towaru. O zasadach bezpieczeństwa przypominamy także w komunikacji prowadzonej w sklepach – dodaje.

Nowe salony Euro pojawiły się w Vita Parku w Stojadłach koło Mińska Mazowieckiego, Green Parku w Braniewie, Parku Handlowym Kujawia we Włocławku, Galerii Chełm, Galerii Zgierskiej oraz Parku Handlowym Stop Shop Siedlce. Obecnie sieć liczy już 291 sklepów w 189 miastach Polski.

– Ergonomia i funkcjonalność to najważniejsze zasady, którymi kierujemy się podczas projektowania naszych placówek – stwierdza Dorota Grubka. – W nowych salonach wprowadziliśmy rozwiązania, które dobrze sprawdziły się w naszych ostatnich realizacjach. Aby poszukiwanie kategorii produktowych było możliwie najszybsze, zdecydowaliśmy się na obniżenie wysokości mebli i przeniesienie części ekspozycji na stoły, by była ona jeszcze łatwiej dostępna dla klientów i dobrze widoczna. Poszerzyliśmy także ciągi komunikacyjne, by zapewnić odpowiednią przestrzeń pozwalającą na swobodną rozmowę z naszymi doradcami technologicznymi oraz zapoznanie się z ofertą. Dokładamy starań, aby nasze salony były nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim dawały możliwość wygodnych i szybkich zakupów – zaznacza.

Jednak nie wszystkie sklepy RTV Euro AGD wznowiły działalność po pandemii. W CH Reduta w Warszawie sklep zaklejono planszami "już wkrótce wielkie WOW". Na stronie internetowej Euro możemy przeczytać "Szanowni Państwo, Sklep tymczasowo zostaje zamknięty. Obsługę posprzedażną prowadzić będzie sklep w Centrum Handlowym Wola Park mieszczącym się przy ul. Górczewskiej 124, 01-460 Warszawa. Za utrudnienia przepraszamy".

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony