REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)

(MediaMarktSaturn Retail Group)

Należąca do firmy Ceconomy, spółka MediaMarktSaturn Retail Group planuje na marzec 2018 r. uruchomienie pierwszego sklepu bez kas, pod szyldem Saturn Express. Testowa placówka oferująca elektronikę użytkową ruszy w austriackim Innsbrucku.

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

W ramach tego pilotażowego projektu już od marca br. klienci sklepu Saturn Express nie będą już musieli czekać w kolejce do kasy, ale będą mogli po prostu wziąć produkt, zapłacić za niego za pomocą telefonu, a dokładnie aplikacji Saturn Express i natychmiast opuścić sklep.

Dodajmy, że wspomniana aplikacja pozwala nie tylko płacić, ale także skanować produkty, które chcę się zakupić. Co ważne, proces płatności dezaktywuje w sklepie system przeciwdziałania kradzieży produktu objętego procesem zakupu.

Rozwiązania w sklepie Saturn Express, będą oparte na technologii opracowanej przez firmę Mishipay w ramach projektu Retailtech Hub.

Jednocześnie należąca do MediaMarktSaturn Retail Group, spółka MediaMarktSaturn N3XT pracuje nad kolejnymi innowacyjnymi rozwiązaniami. Oprócz bieżących projektów, takich jak wirtualny sklep Virtual Saturn, czy Paul the Robot, trwają obecnie pilotażowe prace nad wdrożeniem rozwiązań, które powstały w ramach – wspomnianego już  projektu - Retailtech Hub.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~skoczek_skijumping 1 ponad rok temu

  Innsbruck w Niemczech dobre

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony